Wpis z mikrobloga

dzięki @wykop ze usuneliscie moj wpis o ukraincu ktory przywłaszczył sobie mój telefon na lotnisku, jestescie cudowni.

w skrócie: zgubilem telefon na lotnisku Balice w Krakowie na parkingu dla taxi typu kiss and ride gdy wychodziłem z auta, telefon był na siedzeniu i zapomniałem o nim i musiałem go nogą albo dupą wypchać gdy wychodziłem z auta xD kierowca był moj znajomy, nie ukrainiec na bolcie wiec telefon na pewno wypadl na chodnik/parking z mojego auta, typ prawdopobonie ktory jezdzi na uberze/bolcie, podjechał tam gdzie wysiadałem, znalazł telefon, zamiast go oddac do lost and found office to
ukardł go i wyslał na ukraine i po 24h juz był 1200 km od Krakowa xD taka wdzięczność ukrainców za pomoc z walce z ruskimi i za to ze przyjeliśmy ich do naszego kraju, naszych domów, naszych firm i dalismy im prace i sociale, adres złodzieja na ukrainie

Vulytsya Hoholya, 9, Reshetylivka, Poltavs'ka oblast, Ukraina, 38402

. #wykop #ukraina #wojna #krakow #lotnisko #kradziez #gorzkiezale
bart88uk - dzięki @wykop ze usuneliscie moj wpis o ukraincu ktory przywłaszczył sobie...

źródło: chrome_jYfrL22I0d

Pobierz
  • 98
  • 0
@FanaticoRosso1910 jak nie wiem jak. Wiem jak, przecież opisałem sytuację. Wiem gdzie go zgubiłem. Wiem w którym miejscu i wiem kto tam najczęściej przyjeżdża. Nie przez przypadek dzień później był na Ukrainie xd
@derekperek122 raz jak mi się Ukrainiec wepchnął pod maskę na linii ciągłej i wysłałem ten filmik to też zostałem zwyzywany od onuc. Napisałem, że jak by to były polskie blachy to byście tak go nie bronili. Nie wiem co wykopki widziały w tych Ukraińcach. Mam z nimi doczynienia od początku wojny i nie widzę niczego by do nich wzdychać. Jako iż prowadzę autobusy. Drugiego dnia wojny przyjechała rodzina z Ukrainy i pytała
no wiem ze raczej nie, szczegolnie to byla sobota, pewnie ktos znajomy jechał pociągiem tego samego dnia albo autem, myslisz ze nie ma w PL ukrainskich gangow ktore wywoza z Polski skardzione rzeczy? xD


@bart88uk: Ukraińskie gangi by czegoś takiego Polakom nie zrobiły.
@bart88uk: Cenzura stosowana przez moderację to jedno, przypisywanie występków pojedynczych osób do całego narodu to drugie. Polacy też nie są narodem, który w 100% składa się z świętoszków i złodzieje również się u nas znajdą. Ale przyznam że szansa na tego typu zachowanie u obywateli wschodnich państw, gdzie panuje większa korupcja i bieda, i którzy do tej pory się w pełni nie ucywilizowali po upadku ZSRR jest wyższa.
@bart88uk:

a) złodziej to złodziej. Jeśli myślisz, że polak by nie ukradł, to spróbuj zostawić telefon na jakiejś ławce w parku, choćby pod komisariatem policji, i odliczaj sekundy,

b) to jest naprawdę imponujące:

po 24h juz był 1200 km od Krakowa


Pismo z urzędu po drugiej stronie ulicy poleconym priorytetem idzie kilka dni lub tygodni.

c)

kiss and ride

lost and found office


litości

d) współczuję.