Wpis z mikrobloga

Temat nieruchomości w Polsce znam od a do z i powiem Wam mirasy, że jeszcze nigdy nie brzydziłem się politykami tak jak teraz, kiedy słucham kolejnych tłumaczeń o potrzebnie pchania 0% XD

Jest zgoda od prawa do lewa, aby koncertowo wydymać całe pokolenie, które stało za nimi wieczorami w Jagodnie. Tylko po to, aby misiaczki sponsorzy kampanii nie byli w plecy, w oparach paraekonomii, że gospodarka się inaczej zawali.

Takiego soczystego plaskacza wyborcom - prawie bezpośrednio po wybrach to jeszcze w tym kraju nie było.

#nieruchomosci
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 298
@nomadicgoogler: Nie wiem, może na innych sprawach tak dobrze się nie znam, ale rozumiem, że czasami są trudne decyzje, które mają tam jednak jakieś zalety, jak podatek belki, podniesienie wieku emerytalnego czy wysokość składek. Tutaj jednak wybitnie nie chodzi o nic innego co o napchanie kasy kolegom.
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler: kazdy by zrozumial jakby ci zlodzieje przepychali taki projekt na koniec kadencji, szczegolnie przy wizji utraty wladzy, ale oni to robia na poczatku, i to jeszcze w kontekscie jak to walczyli o demokracje i praworzadnosc, a ostatecznie mamy woluntaryzm prawny i najbardziej obludne przepychanie bubla atakowanego przez ich wlasny rzad, przyjazne im media (!!!) i ludzi w internecie z calego spektrum pogladow. dawno nie bylo, jezeli bylo, cos co
  • Odpowiedz
@mickpl: micki ale czy ktoś się spodziewał czegoś innego? Od kiedy było jasne że to gruby z kasą chce programu to wiadomo było że go dostanie. Niestety liczenie że ktoś tam dba o jakikolwiek inny interes niż swój to dziecięca naiwność.

Następni w kolejce imigranci, gdzie będzie jeszcze większe oburzenie społeczne i to na skale całego kraju, a i tak nawpuszczają tu dzikusów i będziemy mieli jeszcze jeden problem wewnętrzny
  • Odpowiedz
@mickpl: jeśli się nigdy bardziej nie brzydziles, to gdzie byłeś przez ostatnią dekadę? Albo i 3? Mieszkania są drogie, polityka nie daje nadziei póki co na lepsze w tej dziedzinie, ale przecież jeszcze nie zostało nic do konca przyklepane.
  • Odpowiedz
  • 0
@mickpl jakie lewą skoro jedyna partia lewicowa w tym kraju jest przeciwko jakichkolwiek dopłat dla prywaciarzy a o budowaniu mieszkań przez państwo mówili jeszcze przed kredytem 2% - to partie prawicowe są za tym by dopłacać, co zresztą nie jest jakimś zaskoczeniem ponieważ nie od dzisiaj wiadomo że w każdym kraju konserwatyści kumają się z biznesem.
  • Odpowiedz
Takiego soczystego plaskacza wyborcom - prawie bezpośrednio po wyborach to jeszcze w tym kraju nie było.


@mickpl: Z całym szacunkiem ale chyba nie obserwowałeś polityki I i II rządu Tuska oraz po przejęciu prezydentury przez Komorowskiego w 2010. Być może byłeś młodszy, uczyłeś się, nie wiem ale co rusz zrywano obietnice, rzucano kłody pod nogi śmiejąc się ludziom prosto w ryj.
Ja jestem do tego przyzwyczajona. Wy się dopiero przekonacie
  • Odpowiedz