Wpis z mikrobloga

dzięki @wykop ze usuneliscie moj wpis o ukraincu ktory przywłaszczył sobie mój telefon na lotnisku, jestescie cudowni.

w skrócie: zgubilem telefon na lotnisku Balice w Krakowie na parkingu dla taxi typu kiss and ride gdy wychodziłem z auta, telefon był na siedzeniu i zapomniałem o nim i musiałem go nogą albo dupą wypchać gdy wychodziłem z auta xD kierowca był moj znajomy, nie ukrainiec na bolcie wiec telefon na pewno wypadl na chodnik/parking z mojego auta, typ prawdopobonie ktory jezdzi na uberze/bolcie, podjechał tam gdzie wysiadałem, znalazł telefon, zamiast go oddac do lost and found office to
ukardł go i wyslał na ukraine i po 24h juz był 1200 km od Krakowa xD taka wdzięczność ukrainców za pomoc z walce z ruskimi i za to ze przyjeliśmy ich do naszego kraju, naszych domów, naszych firm i dalismy im prace i sociale, adres złodzieja na ukrainie

Vulytsya Hoholya, 9, Reshetylivka, Poltavs'ka oblast, Ukraina, 38402

. #wykop #ukraina #wojna #krakow #lotnisko #kradziez #gorzkiezale
bart88uk - dzięki @wykop ze usuneliscie moj wpis o ukraincu ktory przywłaszczył sobie...

źródło: chrome_jYfrL22I0d

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@bart88uk: Tak, pakują się i jadą z chińskim telefonem za 1500 zł, gdzie koszt przejazdu na tę wieś to 6 stówek lekko. Na wieś, gdzie ludzie nie mają co jeść, ale na pewno będą zainteresowani kupnem telefonu.

A może twój znajomy wziął twój telefon i sprzedał za stówkę jakiemuś Ukraińcowi, który akurat jechał do domu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Ale ty jesteś głupi, straciłeś telefon pod lotniskiem i bredzisz o jakichś wysyłkach. Nie wpadłeś na to, że typ, który go znalazł po prostu leciał na Ukrainę?


@PolaczekPijaczek: xDDDDDDDDDDDDDDDDDD xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD xDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@bart88uk: ja #!$%@? xD Jakiśtypo coś zrobił i od razu pieprzenie o wdzięczności ukraińców i wojnie z rosją xD To ja na podstawie tego wpisu mogę stwierdzić, że Polacy są mało inteligentni i powinni wykonywać tylko najprostsze prace.
Dobrze, że żaden polak nigdy nie dokonał żadnej kradzieży, bo jeszcze by nam przestali z UE pieniądze wysyłać
  • Odpowiedz
@bart88uk: prześlij do ruskiego wywiadu info że w tym miejscu znajdują się himmarsy. Może i nie odzyskasz telefonu i będziesz odpowiedzialny za śmierć kilkuset niewinnych cywili w okolicy ale przynajmniej chłop już nigdy żadnemu mirkowi telefonu nie ukradnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@bart88uk ale skąd wiadomo że to Ukrainiec ukradł Ci telefon? Bo z tego co napisałeś wynika tylko, że ostatecznie trafił na Ukrainę xD poza tym 3/4 posta to domysły, równie dobrze Twój kumpel mógł ten telefon #!$%@?ć i sprzedać Saszce który wysłał to na Ukrainę.
  • Odpowiedz
  • 0
@KD30: CHLOPIE GDYBYS MIESZKAŁ W KRAKOWIE TO BYS WIEDZIAŁ ZE 99% UBERÓW TO UKRAINCY Xd TAK KOLEGA UKRADŁ - POJECHAL NA RYNEK - > SPRZEDAŁ UKRAINCOWY I TEN UKRAINIEC WIEDZAC ZE KUPUJE KRADZIONY TELEFON UCIEKL Z NIM NA FRONT Xd PRZYKRO ZE NIE MASZ W ZYCIU LUDZI TZW PRZYJACIOL XD KTORYM SIE UFA XD
  • Odpowiedz
  • 1
@bart88uk ale chłopie Ty nawet nie wiesz jak telefon znalazł się poza autem Twojego kumpla, a całą resztę historii sobie dopowiedziałeś xD jedyne co wiesz to to że zgubiłeś telefon i że telefon jest teraz na Ukrainie
  • Odpowiedz
  • 0
@KD30: CHLOPIE wiesz jak wyglada lotnisko w Krakowie? xD telefon miałem w aucie na siedzeniu, 50 metrów dalej gdy go chciałem wyciagnac do check in nie bylo go, logiczne ze musiałem go tracic nogą albo dupą i wypadl na parkingu xD tak polak go ukradl i pojechal na ukraine zrobic sabotaz xD
  • Odpowiedz
  • 0
@bart88uk ale mi chodzi o to, że rownie dobrze mógł Ci ten telefon #!$%@? Polak, Ukrainiec, Hindus, Czeczen, Turek czy ktokolwiek i sprzedać dalej xD
  • Odpowiedz
  • 0
@KD30: tak jak pisałem wyżej, praktycznie sami ukraincy jezdza na uberach w krk i raczej jest to malo prawdopodobne aby w kilka godzin znalazl sobie kupca na #!$%@? i zablokowany telefon xD
  • Odpowiedz
  • 1
@bart88uk ok, czyli rozumiem że według Ciebie jakiś Ukrainiec (zapewne mężczyzna w wieku poborowym), mieszkając bezpiecznie i pracując w Polsce, zobaczył Twoje telefon i stwierdził, że to okazja jego życia więc go #!$%@?ł i #!$%@?ł z nim na Ukrainę? XD bo jeśli nie o to Ci chodzi, to równie dobrze każdy mógł ten telefon #!$%@?ć i sprzedać dalej xD
  • Odpowiedz