Wpis z mikrobloga

Doprowadza mnie do szału to jak polackie społeczeństwo traktuje Ukraińców.

Na wykopie Ukraińcy są wyśmiewani.
Na mojej grupie osiedlowej pojawiają się negatywne wpisy w stosunku do Ukraińców.
Na facebooku wszyscy klaszczą uszami że dobrze że kierowcy blokują granice.

Patrzę i niedowierzam co się dzieje z tym społeczeństwem, za granicą jest wojna i Ukraińcy potrzebują wszelkiego dostępnego wsparcia, militarnego jak i mentalnego a wy sobie urządzacie tutaj jakiś cyrk.

STAND WITH UKRAINE.

#ukraina
  • 62
  • Odpowiedz
ze nie odczuwa pogardy dla wlasnego narodu tylko wysmiewa wady innego


@ZielonaOdnowa: #!$%@?, co???? XD XD XD

Przeczytaj sobie takie tagi jak:
#bekazprawakow
#bekazlewakow
#p0lka
#bekazkonfederacji
#pedalarz

Itd. Itp. Polacy zra sie nawzajem jak kundle, #!$%@? sie 24/7 o byle gowno. Jestes kobieta, jezdzisz suvem, rowerem, akceptujesz aborcje, nie glosowales na partie xxx, jestes za autami spalinowymi/elektrycznymi, jestes pro-eko, anty eko? #!$%@?.

Nie #!$%@? tu o jakiejs wielkiej jednosci polakow bo
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: o i kolejny piekny pokaz naszego wspolnego ducha narodu.

Dzieki Twoim slowom az czuc te moc, te jednosc w narodzie. Orzel Bialy wbija szpony w moje serce, przypominajac mi ze moim honorem jest OJCZYZNA, ze to jest nasza polska brac, honor i duma. I nie poddamy sie zlu! Bede walczyl za Polske i za kazdego Polaka! A do walki bedzie niosla mnie piesn i hymn mojego rodaka, ktora brzmi:


  • Odpowiedz
@Julxe: oczywiście że Ukraina potrzebuje wsparcia i w naszym najlepszym interesie jest go udzielać. Tak samo jak my za to wsparcie mamy pełne prawo oczekiwać wzajemności oraz poszanowania naszych interesów, już nawet nie mówiąc o takiej zwykłej wdzięczności. Ale to i przytyk do naszych władz, że w tak podbramkowej dla nich sytuacji nie potrafiły nawet wymuśić na Ukrainie marnego "przepraszamy za zbrodnie na Wołyniu i prosimy o wybaczenie".
  • Odpowiedz
Więcej obrażajcie.

Na pewno poparcie dla Ukrainy wtedy wzrośnie.


@miku555: zmień płytę. Poparcie dla Ukrainy dalej jest na wysokim poziomie, wasze #!$%@? na wykopie tego nie zmieni xd
  • Odpowiedz
Doprowadza mnie do szału to jak polackie społeczeństwo traktuje Ukraińców.


@Julxe: Doprowadza mnie do szału to jak polacka władza traktuje Ukraińców - zbyt dobrze, zbyt spolegliwie i zbyt wiele ustępstw. Baby młode do nas, faceci na front - bez wyjątków.
  • Odpowiedz
@Julxe: Dawanie zasiłków Ukraińcom nam nie pomoże. Dla Polski najkorzystniej byłoby zrobić obóz uchodźców pod Lwowem i wzbudzać litość świata głodnymi Ukrainkami. Przyjmowanie Ukraińców tylko pogarsza naszą sytuację. W Polsce najważniejsi powinni być Polacy. Owszem - pchać im uzbrojenie, żeby rusków tłukli, ale nie pomagać ruskom cofając Ukraińców z frontu. Kierowcy blokują miliardowe zyski dla oligarchów. Oni nie blokują dostaw na front.
  • Odpowiedz
@Julxe po prostu ci którzy potrzebowali pomocy już się dawno przez nasz kraj przewinęli. Teraz przyjeżdżają kombinatorzy i oszusci głownie i mówi to osoba która sporo pomogła Ukraińcom od początku wojny i była na pierwszej linii pomocy.
  • Odpowiedz