Chłop miał miliard razy lepsze pożegnanie po 4 latach w Barcelonie niż po kilkunastu w Bayernie gdzie wygrał wszystko XD
#mecz
#mecz
źródło: 079n
Pobierz30 lat czekania... Największa decyzja życia... Jest i ono... psiecko. A ludzie przyklaskują.
z
źródło: image_picker_8F4B372A-23ED-46C5-894B-5B71C7546F3A-83619-0000275E7E7387F6
Pobierz
źródło: 1000019311
Pobierz
W latach 90. marzył o nim chyba każdy chłopiec...
z
Rocznica
od 19.02.2026
Gadżeciarz
od 01.12.2018
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Przyjechałem do Polski, do Wrocławia i robię wieczorem zakupy, kupuje sobie dwa piwa do filmu na wieczór i co? Blokada. Podchodzi Pan "Jest po 22h, Pan juz nie kupi". Ale jak to? To nie jest ograniczone do centrum i zabek? Nawet jakiś market na psim polu (niewroclaw btw) nie może mi sprzedać alkoholu bo parę typków drze mordę w rynku? I tak samo mam zanosić
Jeszcze dowalmy podatek od tych butelek i puszek xDDD