Wpis z mikrobloga

Anony, czy ja jestem aż takim #!$%@? #przegryw?

Wiem, że ciągle dejuję i wygląda to jakbym jedyne co umiał to żebrać, ale już mam #!$%@? dość. Nie wstawiam tym razem #zbiorka #zrzutka bo nie chodzi nawet #!$%@? o kasę czy to, że serio nie mam dzisiaj gdzie spać, bo nawet jakby kolejny raz #hostel poszedł mi na rękę i pozwolił wziąć pokój z zapłatą po to dzisiaj, jak w każdą sobotę nie mają miejsc. Chodzi #!$%@? o to, że wyjechałem z #!$%@? #zadupie do miasta rogali i Wypoku, #poznan a i tak nadal, chociaż robię wszystko, co psychicznie i fizycznie jestem w stanie, moja saga z poszukiwaniem #praca trwa już prawie półtora roku pomimo epizodów w #januszex zwanym Eurocash czy w #glovo, #rossmann albo #lisek. Ci dwaj ostatni nawet nie dali mi się rozkręcić i przyzwyczaić do pracy podczas szkolenia i odesłali do domu po 15 minutach, bo "nie podobała im się moja kultura pracy". Już nie będę wracał do #patologia z wypłatami w #glovo dokonywanymi przez #appjobs.
Codziennie składam miliardy #cv na praktycznie każde ogłoszenie jakie znajdę, bo zadzwonić nie jestem w stanie (aż taki #przegryw, odbiera mi wręcz głos) a odpowiedzi 0 albo zaproszenia na spotkanie, które kończą się zdaniem "oddzwonimy do Pana z odpowiedzią, bo mamy 21 innych kandydatów, ale za to mamy jeszcze 37 innych stanowisk i może na któreś z nich Pana damy"


Współpracuję też w tej kwestii z fundacją Aktywizacja, której pracownica raz na jakiś czas (nie będzie przesadą powiedzieć, że na kwartał) dzwoni, pyta się czy mam robotę i tak co drugi telefon zarzuca jakąś ofertą, gdzie ostatecznie albo nikt nie odbiera, albo mimo jej obietnic nie ma żadnych prób kontaktu ze mną.

Nie wiem, czy to coś z moim #cv czy co, ale naprawdę. Nie mam problemu robić i mogę #!$%@?ć na to, że handel w okresie przedświątecznym czy praca na basenie w wakacje to zło, ale nie jest mi straszne nic, co nie wymaga dźwigania ponad kobiecą normę (jak się nie mylę 25kg), w ostateczności 35kg.
Może wy coś doradzicie, bo zaraz #!$%@? jebnę #magik, gdy patrzę jak to wszystko beznadziejnie wygląda.

#pomagajzwykopem #depresja #przegryw #poznan #problemypierwszegoswiata #problem #zrzutka #kurier #ubereats #uber #bolt #wolt #p0lka #p0lak #blackpill #redpill #famemma #cloutmma
JuanPablitoSegundo_2137 - Anony, czy ja jestem aż takim #!$%@? #przegryw?

Wiem, że c...

źródło: Projekt (20231118122442)

Pobierz
  • 53
@Zwierz33: 23, jebnąłem coś takiego (już danych nie zamazuję, bo mój syffon znowu złapie zadychę przy tym. Tylko mi nic nie zakładajcie ani nie dzwońcie. Na chatę jak ktoś chce to niech nawet przyjedzie, adres nieaktualny ale musi jakiś być podany) i wiem, że są braki w porównaniu z tamtym, ale leciałem pamieciówkę by zobaczyć efekt wizualny
JuanPablitoSegundo_2137 - @Zwierz33: 23, jebnąłem coś takiego (już danych nie zamazuj...

źródło: Screenshot_2023-11-18-12-39-01-584

Pobierz
@JuanPablitoSegundo_2137: a ta zgoda na dane osobowe nie powinna byc na kazdej stronie CV? P
W ogole pierwszy raz widze by ktos cv mial rozbite na dwie strony, przy tym jakie jest ubogie to totalnie bez sensu. Zrob to od nowa na jednej stronie, koniecznie ze zgoda (mozliwe ze przez to cie ignoruja, serio). Przy kazdym stanowisku opisz ladnie obowiazki, chcesz to ci pomoge na privie ubrac to w slowa. Zdjecie
@SgtAlApone_: a #!$%@?, opowiem Ci historię, której część była przed przyjazdem tu (moja) a część niedawno (brata)
W marcu jakoś podjąłem robotę z propozycji ojczyma u lokalnego szklarza najpierw na szlifierce (przekładałem z jednej szlifierki do drugiej, ale po dniu zostałem przeniesiony na co innego, bo mam starego pracoholika i dla niego moje tempo to było zło mimo iż robiłem mniej więcej równo z innymi) a potem przynosiłem współpracownikom puste palety
@JuanPablitoSegundo_2137 a spróbuj skorzystać z jakiegoś generatora CV, bo to nadal moim zdaniem tak średnio wygląda. Fajnie też aby CV mieściło się na jednej stronie, bo masz relatywnie mało treści co do tego, ile to zajmuje. Dodaj też jakąś sekcję „o mnie” i w 2-3 zdaniach napisz coś o sobie, typu „jestem absolwentem tego i tego, mogę pochwalić się tym i tym”