Wpis z mikrobloga

@dsomgi00: Jeszcze trochę i pilos będzie coś takiego miał pewnie xD Oni co pare miesięcy wypuszczają nowy proteinowy produkt z coraz większą ilością białka
@Piks0n u mnie w lidlu te jogurty są ciągle dostępne (chociaż rzadko tam bywam, ale jeśli już jestem to widuję).
W biedronce jakiś czas temu wprowadzili pitny skyr naturalny. W 700g jest jakieś ~55g białka - polecam.
@Dizel_AHTUNG: @pp93 @Piks0n W Niemczech w Lidlu takie kolosy mają, byłem na wyjeździe i powiem jedno dzisiejsze życie mikrokoksa jest w #!$%@? łatwe, jedziesz sobie w trasce #!$%@? 2 takie i masz już 120 białka xD. 10 lat temu to trza było kombinować, kure z ryżami obliczać itp., meal prepy, #!$%@? muje czasochłonne, a teraz cyk, jogurcik i #!$%@? wysokowartościowe białko dosłownie w minute. Do tego jakieś źródło węgli na przegryche
Pobierz dsomgi00 - @Dizel_AHTUNG: @pp93 @Piks0n W Niemczech w Lidlu takie kolosy mają, byłem ...
źródło: 1
@dsomgi00: Jeśli to ma taki smak i teksture jak to, to ja bym w życiu tego nie jadł. #!$%@? jeszcze pewnie sukralozy, która jest szkodliwa. Dlatego mi zależy na zwykłym naturalnym. A jak muszę czymś dobić już to wole te puddingi 20g białka, które są przynajmniej bardzo smaczne
Pobierz Piks0n - @dsomgi00: Jeśli to ma taki smak i teksture jak to, to ja bym w życiu tego n...
źródło: front_pl.60.400
@Piks0n: W mojej ocenie on ma taką suchą, jakby sypką konsystencję, wrażenie w ustach jakby trochę proszek jeść. Nawet jako bazę do dipów wolę skyr naturalny.