Wpis z mikrobloga

@pogop raczej normalne, miałem podobnie z roborockiem S5. Sprzątał 30mkw przez 30 minut. Teraz mam s7 ale sprzątam raczej po kolei każde pomieszczenie osobno, więc ciężko mi powiedzieć czy jest szybszy od s5
  • Odpowiedz
  • 0
@kibellos: @Pan_latarka no to w sumie bym chciał szybciej. Mam ustawiony harmonogram sprzątania na 12:00 bo to dla mnie optymalna pora, a że pracuję zdalnie to bym wolał, żeby się szybciej uwinął z tematem. Ciekawe czy są jakieś znacznie szybsze modele?
  • Odpowiedz
@pogop: Ja mam S5 i robi obecnie efektywne 62m2 w 58 minut. Trochę traci na zabawę z firankami itp. Obczaj kiedyś co robi po kolei i może wypatrzysz miejsca gdzie można mu ułatwić nawigowanie to i krócej będzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@atehxx: za wiele to pewnie nie zmieni, myślę jednak, że ta prędkość jest pewnie jakoś zoptymalizowana, żeby np. dało się funkcjonować w trakcie
  • Odpowiedz
@T1oo: stoje przed kupnem 1 robota i zastanawiam sie czy brac takiego ze stacja. No bo jak mam oprozniac stacje raz na 3 miesiace, a robota po kazdym sprzataniu, to chyba nie ma sie co zastanawiac
  • Odpowiedz
@becvvv: Wiesz co, ja do zwykłego S8 i tak dopłaciłem, bo wstępnie miałem brać Q7 xD Więc kolejne dopłacanie do stacji nie wchodziło w grę. Ja mój odkurzacz opróżniam średnio raz na 1,5 tygodnia.
  • Odpowiedz