Wpis z mikrobloga

Druga strona medalu dodał post, przepis na redpill, 250mg testosteronu a w komentarzach mu przyklaskują.
#!$%@? ja rozumiem, że chłop odleciał w stronę redpilla ale normalizowanie sterydów bo ma jakiś swój biznes na konsultacje TRT? Za 10 lat każdy będzie brał sterydy czy co? #!$%@?ło tego chłopa do reszty, pomijając już, że 250mg to już doping a nie żadne TRT.

Typ jest tak samo szkodliwy jak te planktony co krzyczą, że możesz być jakąkolwiek płcią, nawet dinozaurem.

Co następne? Chłopaki teraz żeby być prawdziwym facetem na którego lecą loszki to trzeba minimum 500mg trenbolonu.

#sterydy #mirkokoksy #mikrokoksy #redpill
  • 22
@wyszopek129 przede wszystkim powinno się uderzyć w lekarzy którzy reklamują poprzez niego swoje prywatne gówno wizyty

Powinno być to proste bo w przeciwieństwie do np dużo bardziej odklejonych #!$%@?ów od tzw 'korekcji płci' nie stoją za nimi żadne zachodnie organizacje

Z drugiej strony szkodliwość jest mimo wszystko niewielka o ile nie żadna jeśli mówimy o dorosłych facetach
@DestroDevil @KochanekAdmina

Mój wynik na 300 mg enana tygodniowo.

No faktycznie super to trt. Takie 250 mg to dawka idealna do poprawy samopoczucia i trt ( ͡º ͜ʖ͡º)

Promowanie sterydów jako rozwiązanie wszelkich problemów e życiu prywatnym i zawodowym i środka ktpry zrobi z ciebie mężczyznę to też machajacypapaj.jpg.

Masz problemy w robocie i za dużo na glowie/masz wiecznie obniżone samopoczucie - #!$%@? jebnij se teścia będziesz
MamMalegoSiurka - @DestroDevil  @KochanekAdmina 

Mój wynik na 300 mg enana tygodniow...

źródło: temp_file2137775299976494804

Pobierz
gość jest typowym szkodnikiem, który był pośmiewiskiem przez lata w branży kulturystycznej i miał wiedze na poziomie gówna, kilka razy zmieniał już branżę bo w każdej był #!$%@?.


@Kasahara: wicie coś więcej na temat jego epizodu poprzedniej kariery? Ciągle widzę w necie aluzje do tamtego etapu ale żadnych konkretów.
#!$%@? z tym żeby usunąć te problemy


@MamMalegoSiurka: Wiadomka xD PO PROSTU SIĘ NIE STRESUJ BRO xD NA CO CI TRT xDDDDDD

Nie przeczę że trt może być wartościowe, natomiast powinno być dodawane wtedy gdy masz juz jakieś podstawy ogarnięte i higienę życia na wysokim poziomie. A nie na zasadzie, mam po 30, #!$%@? jebne teścia.


@MamMalegoSiurka: Przecież DSM nie promuje TRT jako pierwsza rzecz którą powinniśmy zrobić xD Wy
@testovirondepot przecież pokazałem tu swoje wyniki, że na 300 mg enana tygodniowo to się robi bomba a nie trt bo testosteron jest wywalony u mnie sześciokrotnie ponad normę. A ty piszesz ze 250 mg na tydzien to spoko daweczka i "lepsze trt". xD

@KochanekAdmina No ale możesz zacząć sypiać lepiej i uporządkować swoje życie, np. kopnac w dupe toksyczna babe. O tym jest tutaj mowa. Jak #!$%@? po 16h dziennie, śpisz 4h
@testovirondepot @KochanekAdmina przede wszystkim gość nie promuje trt bo weźcie sobie opakowanie teścia z apteki i za spora dawkę określa się tam 100mg co 2 tyg a tu mówimy o 5 razy większej ilości co jak pokazał wyżej kolega daje poziomy kilka razy ponad górna normę

Jeden jak i drugi gość (jaworznicki koks) to zwykli cwaniacy opylający naiwniakom nawet nie sterydy tylko chemię badawczą z czarnego rynku nie dopuszczona nigdy do stosowania
@NicolasLatifi gość reklamował nie dopuszczona do użytku u ludzi chemię badawczą jako anaboliki nowej generacji

Gdzie tak naprawdę wszystkie te substancje dostawały się do Europy rykoszetem, gdyż ich głównym sensem było omijanie amerykańskich przepisów zakazujacych sprzedaży sterydów (coś jak dopalacze sprzedawane bo nie ma ich na wykazie narkotyków) gdy w końcu USA zmieniło prawo, popyt i reklama spadła także w Europie Pawełek zmienił branże na coacha redpilowca