Wpis z mikrobloga

@cotozazycie: To jest najniższy model Pianocrafta. Jeżeli chodzi o jakość dźwięku, to będzie ok, ale nie posiada on funkcji internetowych.

Dopiero Pianocraft MCR-N470D posiada funkcje radia internetowego i obsługę serwisów streamingowych.

W przypadku modeli Denona, to model CEOL N10 będzie posiadał radia internetowe i obsługę streamingów, ale bez DAB. Radio cyfrowe zostało dodane w CEOL N11.

A jeszcze co do różnic w dźwięku, to większość osób uważa, że Denon ma
  • Odpowiedz
  • 0
@anonimowy_obserwator: Ok dzięki, odpuszczę radio internetowe jednak. Wystarczy mi fm i dab a swoją drogąsparowanie telefonu i odtaearzanie radia internetowego z telefonu jest nawet wygodniejsze.

A czy w takich wieżach jest możliwość użytkowania tak aby móc odtwarzać z telefonu przez bluetooth bez włączania wieży pilotem?
  • Odpowiedz
@cotozazycie: Nie wiem jak działa to w sprzęcie Yamahy, ale sprawdziłem w Denon Ceol i wieża się włącza przy odtwarzaniu audio ze sparowanego wcześniej telefonu.

Poza tym u Denona jest aplikacja na smartfony, która pozwala sterować sprzętem przez telefon jak pilotem. Musi być jedynie podpięty do tej samej sieci wifi.
  • Odpowiedz
@cotozazycie: po co wieża jak chcesz z telefonem parować. Kup aktywne głośniki( Edifier, Kef, Jbl, iloud, itp )stereo najlepiej z Bluetooth lub dodatkowy moduł bluetooth.
  • Odpowiedz