Wpis z mikrobloga

Kobiety nienawidzą kiedy facet jest szczesliwy.


@Qbba: To stwierdzenie jest ogólnikowe i nieodpowiednie, ponieważ nie można ogólnie przypisywać takich uczuć ani postaw wszystkim kobietom. Każda osoba, niezależnie od płci, ceni sobie szczęście i pozytywne emocje w swoim życiu. Ważne jest, aby unikać generalizacji i nie oceniać ludzi na podstawie stereotypów płciowych. Każda osoba jest inna, a jej reakcje i preferencje mogą być bardzo zróżnicowane. W relacjach międzyludzkich ważne jest otwarte i
Płeć przeciwna wydaje się dziecinna, bo jej nie rozumiemy. I jak dla kobiety zachowania męskie (gry, spotkania z kumplami) są dziecinne tak i facet patrzy na zachowania płci pięknej z zażenowaniem (jaranie się socjalami, spotkania z przyjaciółkami, infantylność). Nie ma w tym nic złego, wystarczy to akceptować i szkoda, że częstko kobiety nie dorosły do takiej obserwacji
Ja ostatnio z swoją różową cały wieczór spędziliśmy grając w "czołgi z Pegasusa". Dawno się tak nie uśmialiśmy. Moja różowa lubi siedzieć i patrzeć jak gram sobię w jakieś horrory na konsoli. Leży koło mnie i ogląda, emocjonuje się będzie niż ja. Oboje jesteśmy grubo po trzydziestce, więc nie tylko młodziaki mogą tak czas spędzać( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Qbba: Też taką chcę ( ͡° ʖ̯