Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do dobrze zarabiajacych facetow (przyjmijmy 10k netto+) - czy patrzycie na zarobki partnerki? Mielibyscie jakis problem zwiazac sie z kobieta zarabiajaca powiedzmy 4-5k net (zalozmy, ze spelnia reszte waszych wymagan?)

Ja zarabiam ~15k, moja dziewczyna 5k. Jest milosc, mieszkamy razem u mnie, finansowo ok, ale musze wam wyznac, ze jak np. poznalem pare programistow (facet + kobieta), to troche mnie dupa wewnatrz zapiekla, ze facet nie musi ciagnac finansow w takim zwiazku. Zwlaszcza w tych czasach - dobrze, ze chociaz dzieci nie mam.

Ktos ma podobnie?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #finanse



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 144
Troche tak, ale zawsze mozesz sie pocieszac ze inne w ogole nie pracuja i facet utrzymuje w 100% xd poza tym nie masz gwarancji ze taka zaradniejsza by Cie zechciala. Za 10l oni beda juz ustawieni w opor, z rodzina na swoim, nowe auta z segmentu premium, dochód pasywny, a ty bedziesz dalej zasuwal z presja kredytow i lizingow nad glowa. Ale wazne ze sie kochacie ( ͡°( ͡°
@mirko_anonim to zależy od twojego podejścia do życia. Jeśli boli cię dupa to znaczy że masz jakieś inne potrzeby niż obecną sytuację. Ani jedno, ani drugie nie zmieni się z dnia na dzień. Dla mnie niewyobrażalne jest płacić za cokolwiek dziewczynie, przecież to nawet nie jest żona. Czynsz na pół, albo proporcjonalnie do zarobków, rachunki to samo i jedzenie i nara. Masz konkretnie przegadane z partnerką kwestie finansów? To może być niepotrzebny
@mirko_anonim: xD i co, myślisz że są jacyś szczęśliwsi, bo dobrze zarabiają?
Może baba jest nudna jak flaki z olejem? może wredna? I trzyma ich tylko kredyt, a uśmiechają się tylko w towarzystwie.

#!$%@?, jak baba nie będzie programistą to zawęża jej możliwości zarobku. No chyba że chcesz, żeby poszła do korpo i robiła nadgodziny i wyjazdy integracyjne...

Dorośnij.
@Belbiteo: laska szybko znajdzie kogoś kto zarabia więcej
Facet już tak łatwo nie ma bo kazda kobieta chce zaradnego lepszego od siebie ale nich próbuje szczęścia zobaczymy co mu wyjdzie z tego xD
@MiguelZCali: i właśnie dlatego że faceci z twoimi poglądami powinni sobie znaleźć drugiego faceta i wszystko będzie idealnie na pół
A nie zapomniałam nawet geje potrafią jeden wspomagać drugiego
Faceci powinni być hojniejsi od kobiet z natury , nie potrafię sobie nawet twojego skapstwa wyobrazić gdzie ja np potrafię postawić kilku osobom które są ze mną
@mirko_anonim: dopóki nie ma dzieci, ani wspólnych zobowiązań typu kredyt, to jest do wytrzymania

jednak w przypadku ślubu a szczególnie dziecka taka laska ma cię w garści, bo wie (z forów, socjali, koleżanek) że to co zarabiasz jest na spółę waszym majątkiem do podziału, a jeśli przy tym dziecko - to że można z ciebie wycisnąć ze 2 koła alimentów (a pewnie już więcej)

zatem jeżeli pochodzi ze środowiska w którym