Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do dobrze zarabiajacych facetow (przyjmijmy 10k netto+) - czy patrzycie na zarobki partnerki? Mielibyscie jakis problem zwiazac sie z kobieta zarabiajaca powiedzmy 4-5k net (zalozmy, ze spelnia reszte waszych wymagan?)

Ja zarabiam ~15k, moja dziewczyna 5k. Jest milosc, mieszkamy razem u mnie, finansowo ok, ale musze wam wyznac, ze jak np. poznalem pare programistow (facet + kobieta), to troche mnie dupa wewnatrz zapiekla, ze facet nie musi ciagnac finansow w takim zwiazku. Zwlaszcza w tych czasach - dobrze, ze chociaz dzieci nie mam.

Ktos ma podobnie?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #finanse



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 144
@Xuzoun i pozbawione zrozumienia oraz wsparcia. Zarobki w Polsce to jakiś chory zart. Mam magistra z architektury i wyplata u moich znajomych po 3 latach kołchozu (wawa,Wrocław) w biurze to prawie najniższa krajowa. Ja się ewakuowałam z tego cyrku i chce wejść w IT. Gdybym została w zawodzie i dostawała taka ujowa pensje i miała faceta zarabiajxego 30k miesięcznie, który by wymagał pół na pol i wyliczał pp rowno najdrobniejszy wydatek to
@mirko_anonim: stary, myśl trochę o sobie. Nie myśl w taki sposób że ty masz swiat zbawić czy tam łaskę z którą jesteś.te komentarze niektóre tu to jakiś rąk... masz się czuć dobrze z kimś to najważniejsze. Jeśli kazdego.miesiaca czujesz się źle bo finanse ci się nie spinają i wydajesz na wszystko to to jest jakiś znać że coś Ci nie pasuje. I to będzie się przekładało na związek. Nie będę Ci
pozbawione zrozumienia oraz wsparcia


@betonowa_klata: zrozumienie i wsparcie można mieć gdy druga połówka straci pracę - wtedy naturalnym jest że nie będzie się dokładała w takim samym stopniu do domowego budżetu

który by wymagał pół na pol i wyliczał pp rowno najdrobniejszy wydatek

tylko koszty stałe - czynsz, rachunki itp. Wyjścia do restauracji czy kina może finansować osoba która zarabia więcej

Nie chodzi o wykorzystywanie drugiej osoby

No właśnie - to