Wpis z mikrobloga

-bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobie xD

Jeszcze może napisze że ma depresję xDDD
Myślę że większość chłopaków z targu #przegryw zamieniłaby się z nią bo ona ma możliwości ale albo jej się #!$%@? nie chce z nich skorzystać (z tutorialu dosłownie xD) albo ma tak wywalone oczekiwania że nie jest w stanie nikogo sobie znaleźć #hipergamia

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #heheszki #takaprawda #bekazpodludzi
Dueil_angoisseus - -bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobi...

źródło: temp_file4773519443687566334

Pobierz
  • 153
tylko zdajesz sobie sprawę z tego że jeżeli ma problemy z brakiem znajomych czy też z tym że nie wie co chce robić to w dzisiejszych czasach jej problemy kończą się po zainstalowaniu tindera?


@Dueil_angoisseus Pojęcie o zdrowiu psychicznym większości ludzi w Polsce... Dramat.
Nie, takich problemów nie rozwiąże fakt, że zgraja typów na tinderze chce cię przelecieć.
@alfka
Bo może tylko takich przyciąga? Wiesz ilu spermiarzy jest tam tylko po to by porozmawiać? Nawet na głupim tagu #chcepogadac napisze i po 10 minutach będzie miała 10 mirkow gotowych jej pomóc.

Tutaj nawet spermiarz zabrał jedna z najbardziej toksycznych uzytkowniczek wykopu na wycieczkę bo pewnie robiła chlip chlip
Dueil_angoisseus - @alfka
Bo może tylko takich przyciąga? Wiesz ilu spermiarzy jest t...

źródło: temp_file3827490937662995264

Pobierz
@thighslapper0 ona pewnie myśli że jest w przegrywie i napisałem że chyba większość osób z tagu chciałaby być w jej sytuacji czytaj mieć w sumie wszystko podstawione pod nos i grać na tutorialu.
W sumie jedyny powód z jakiego może mieć depresję to choroba śmiertelna albo smekrd bliskiego. Z reszty problemów to wystarczy że wyciągnie rękę i się wygrzebie
@Dueil_angoisseus "ona pewnie myśli że jest w przegrywie" - a Ty pewnie myślisz, że jesteś zajebistym królem świata? A czekaj, nie umiem czytać w myślach. ( ͡º ͜ʖ͡º) We wpisie nie ma informacji, że choruje na depresję. Poza tym powinieneś już wiedzieć - nie tyle dlatego, że używasz tagu przegryw, ale tez i trąbią o tym na około, że depresja to choroba i może dotknąć każdego. Więc
@thighslapper0
Ukończyłem szkole i nawet studia ale w sumie dla mnie ukończenie szkoły lub nie nie ma dla mnie wyznacznika. Nie wylewam toksyny tylko pisze jak jest i dlatego Ciebie tak bardzo to boli. Ja zasad nie ustalam one zwyczajnie takie są czyli naprawdę śmierć rodziców czy kogoś bliskiego albo śmiertelna choroba to jedyny powód w dzisiejszych czasach dla którego kobieta może mieć depresję.
Z jakiego niby innego powodu? Nawet jak jest
@Dueil_angoisseus: nie wiesz o czym mówisz. Nie umniejszam problemom mężczyzn, bo zdaje sobie sprawę, że istnieją i są ciężkie, ale to nie znaczy, że kobieta nie może mieć problemów.
Oczywiście, że może, będą zwykle miały tylko inne podłoże niż te męskie.
Zwróć uwagę, że depresja to nie jest po prostu bycie smutnym, tylko trwałe zmiany w umyśle, które mogą spotkać każdego zarówno kobietę jak i mężczyznę, zarówno kogoś biednego jak i
@Tyrande przeczysz sobie. Przegryw to nie tylko brak seksu ale Ty tego nigdy nie zrozumiesz.

Zgadzam się. Depresja to choroba tylko ze zdecydowanie łatwiej jest z niej wyjść kobiecie niż mężczyźnie. To tak jakby leczyć zapalenie płuc gdzieś w pensjonacie w ciepłych krajach (kobieta) a w nieogrzewanej kawalerce gdzieś w Nowosybirsku (mężczyzna). Plus te zmiany w mózgu są czymś spowodowane i tutaj faceci mają więcej że tak powiem okazji do ich rozwinięcia.
@OpowiedzMiCos

zgodnie z tym co mówi dr szarpanki, baba przeżyć może to co facet dopiero po ścianie czyli jak uderzy w nią w wieku 30 - 40 lat XD


One mają bardziej #!$%@?, bo chłop przynajmniej nie ma terminu ważności.