Wpis z mikrobloga

-bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobie xD

Jeszcze może napisze że ma depresję xDDD
Myślę że większość chłopaków z targu #przegryw zamieniłaby się z nią bo ona ma możliwości ale albo jej się #!$%@? nie chce z nich skorzystać (z tutorialu dosłownie xD) albo ma tak wywalone oczekiwania że nie jest w stanie nikogo sobie znaleźć #hipergamia

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #heheszki #takaprawda #bekazpodludzi
Dueil_angoisseus - -bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobi...

źródło: temp_file4773519443687566334

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus nie pisz "nam", bo nie piszesz w imieniu wszystkich mężczyzn tylko siebie. Skoro Ci umniejszam to proszę zacytuj, co Cię zabolalo, to postaram się do tego raz jeszcze odnieść.
Zapoznałam się jakiś czas temu z pojęciem hipergamii i jak najbardziej ona istnieje. Zjawisko to zostało spotęgowane (a raczej wyebhane w kosmos) przez social media i aplikacje typu tinder.
Nie znam tej dziewczyny, mogę pisac na podstawie siebie i swoich doświadczeń.
  • Odpowiedz
@thighslapper0 po co ty z nim dyskutujesz, przecież mu chodzi o to ze jego ma być na wierzchu, kobieta nie ma prawa mieć depresji czy problemów bo wystarczy zainstalować tindera i problemy się wtedy kończą, oni z tego tagu przegryw chyba serio myślą że związek=wszystko.
  • Odpowiedz
@thighslapper0 skoro więc lepiej ją rozumiesz to chyba doskonale wiesz że wystarczy chcieć by znaleźć sobie znajomych czy chłopaka w waszym przypadku i to że nie jest w stanie tego zrobić to oznacza że serio coś musi być nie tak i to jest zabawne bo wystarczy naprawdę rękę wyciągnąć.
Hipergamia zawsze istniała i jest szansa że ona ma zbyt wysokie wymagania co do partnerów czy facetów ale niech sobie ma tylko
  • Odpowiedz
@_Blanche_Barton próbujesz być ironiczna a na razie jesteś śmieszna ale nie winie Ciebie za to. Napisałem to wcześniej napiszę to jeszcze raz.
Dla was takie rzeczy jak samotność czy brak seksu to coś tak abstrakcyjnego jak dla nas to jak to jest mieć okres. Naprawdę nie widzę problemu oprócz choroby i śmierci bliskich z którym sobie kobieta w dzisiejszym świecie łatwo nie poradzi. Nawet jak nie ma kasy to znajdzie sobie
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: ale zobacz. Czasami wykonanie tego pierwszego kroku jest bardzo trudne. Z tego co rozumiem z jej wpisu to ona chce coś zmienić ale jednocześnie blokuje ją to, że może coś się zmienić. Jeśli coś Ci siedzi głęboko w psychice i nas to blokuje albo niszczy nie zrobimy tego pierwszego kroku bez pomocy innych. A, że nie mamy nikogo innego do pomocy sami nie możemy tego zrobić. Nawet udanie się
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus po jej wpisie nie ma co wywnioskowac jak szukala, kogo. Więc to zostawiam. Ja jestem schizoidem, ino nie jest to przypadek standardowy, rowniez standard metod, o ktorych piszesz (co z deka brzmi jak "idz pobiegaj, usmiechaj sie czesciej") tu by nigdy nie zadzialal.
Z gory ustaliles, ze dziewczyna z wpisu ma przerosniete wymagania. Wziales to z dupy, zią.

Tutaj albo kłamiesz albo pomyliles osoby, bo nie napisalam nigdzie, ze kobiety
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: większość, statystycznie itp
Cały czas używasz tych pojęć. Statystycznie ja i pies mamy 3 nogi.
Rozmawiamy o konkretnej mirabelce, której się uczepiłeś nie wiadomo z jakiego powodu.
Może ona akurat nie reprezentuje tej statystycznej większości?

W ogóle jakie Ty możesz mieć problemy? Nie umierasz z głodu, nie musisz walczyć o życie. A tacy w Afryce nie wiedzą czy dożyją następnego dnia. Twoje problemy przy tym to pikus. Jakim prawem narzekasz
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: na wykopie jak w lesie "jakbym był babom to bym zdjol majtki na ulicy i zaraz miałbym sex, no czemu te głupie szony nie korzystajo z takich opcji, ja bym korzystoł, depresja jak rekom odjoł" xD
  • Odpowiedz