Wpis z mikrobloga

-bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobie xD

Jeszcze może napisze że ma depresję xDDD
Myślę że większość chłopaków z targu #przegryw zamieniłaby się z nią bo ona ma możliwości ale albo jej się #!$%@? nie chce z nich skorzystać (z tutorialu dosłownie xD) albo ma tak wywalone oczekiwania że nie jest w stanie nikogo sobie znaleźć #hipergamia

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #heheszki #takaprawda #bekazpodludzi
Dueil_angoisseus - -bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobi...

źródło: temp_file4773519443687566334

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
Oho biedaśmkeszek który nie może pogodzić się ze stanem faktycznym.


@Dueil_angoisseus: typie, depresję chcesz leczyć tinderem, więc nie wycieraj sobie ryja poziomem xD ciebie można tylko wyśmiać
  • Odpowiedz
  • 11
Nie wyleczysz depresji tinderem ale samotność na pewno i leczenie depresji w przypadku kobiet jest prostsze koniec kropka.


@Dueil_angoisseus Jakieś badania z zakresu psychiatrii na potwierdzenie tej tezy? Czy instytut danych z dupy?
  • Odpowiedz
Nie wyleczysz depresji tinderem ale samotność na pewno i leczenie depresji w przypadku kobiet jest prostsze koniec kropka.


@Dueil_angoisseus: taaak? to znakomicie, wychodzi na to, że samotność możesz wyleczyć pójściem na spotkanie ornitologów/ wędkarzy/ modelarzy/ oazy itd. DEPRESJA JAK RENKOM ODJOŁ!

leczenie depresji w przypadku kobiet jest prostsze koniec kropka.


moja depresja jest lepsza niż twoja bo JA NIE MOGE ZARUUUUUUCHAĆ XD
  • Odpowiedz
@Cadfael kolejna która myśli że przegryw = brak seksu :)

ZROZUM WRESZCIE ŻE ONA ZWYCZAJNIE MA WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI BY NIE BYĆ SAMOTNA NIŻ PRZECIĘTNY FACET.

A jak się nie jest samotnym to chyba łatwiej wyleczyć depresję co? XD
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: #!$%@? praca/ zarobki, brak możliwości realizowania hobby (brak czasu/ możliwości finansowych), poczucie, że się marnuje życie prokstrynując.

inb4 to niech zmieni prace, znajdzie inne hobby, przestanie prokastrynować - to są te same rozwiązania co powiedzieć przegrywowi, żeby poszedł poruchać xD
  • Odpowiedz
ZROZUM WRESZCIE ŻE ONA ZWYCZAJNIE MA WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI BY NIE BYĆ SAMOTNA NIŻ PRZECIĘTNY FACET.


@Dueil_angoisseus: pomijając temat neuroprzekaźników i innych trudnych wyrazów: ZROZUM WRESZCIE ŻE MASZ TAKIE SAME MOŻLIWOŚCI BY NIE BYĆ SAMOTNYM JAK PRZECIĘTNA KOBIETA.

co ci stoi na przeszkodzie, żeby mieć kolegów? #!$%@?
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: niestety nie masz racji nawet z mysleniem o „statystyce”. Wedlug badań 2x wiecej kobiet ma depresje niz mezczyzn. Pomimo ze wiecej mezczyzn popelnia samobojstwa.

Twoj wpis spotkal sie z taka reakcja, bo jest po prostu bezmyslnym przeniesieniem swoich pogladow na temat kobiet i mezczyzn na kwestie zdrowia psychicznego. Gdzie nie masz o tym zielonego pojecia.

Powiedzenie kobiecie zeby zainstalowala tindera jest na tym samym poziomie co powiedzienie komus zeby
  • Odpowiedz
@Cadfael nie mam takich samych. Widzę że żyjesz w bańce i po prostu twój mózg nie jest w stanie tego ogarnąć.

Widzę że koleżanka myli incela z przegrywem co dowodzi że mam doczynienia z osobą co nią ma pojęcia co pisze.

@Im_from_alaska
#!$%@? praca/zarobki - pełno programów wsparcia
  • Odpowiedz
@quizonmyface
Spotkał się z taką reakcją ponieważ uderzyłem w czuły punkt normikow i oni nie są w stanie tego po prostu zrozumieć plus większość komentujących to różowe więc o czym my rozmawiamy.

Mnie zwyczajnie bawi to że osoba która ma zdecydowanie łatwiej w życiu niż przeciętny chłopak z tagu #przegryw sobie nie radzi w życiu.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: na tinderze jest pełno szarych facecików chcących tylko bliskości i uczuć ale tacy to mają 0 par bo są przeciętni lub poniżej z wyglądu. rozwala mnie jak różowe same potwierdzają swoje hipergamiczne zapędy mówiąc że tam są tylko tacy który chcą wyruchac i zostawić. No tak, jak się patrzy tylko na przystojnych wzrostaków którzy mają dziewczyn na pęczki to co się dziwić.

Facet może mieć ponad 30 lat i
  • Odpowiedz