Wpis z mikrobloga

-bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobie xD

Jeszcze może napisze że ma depresję xDDD
Myślę że większość chłopaków z targu #przegryw zamieniłaby się z nią bo ona ma możliwości ale albo jej się #!$%@? nie chce z nich skorzystać (z tutorialu dosłownie xD) albo ma tak wywalone oczekiwania że nie jest w stanie nikogo sobie znaleźć #hipergamia

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #heheszki #takaprawda #bekazpodludzi
Dueil_angoisseus - -bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobi...

źródło: temp_file4773519443687566334

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • 43
@Dueil_angoisseus @OpowiedzMiCos was już na tym #przegryw zupełnie odkleiło. Czepiacie się kogoś że ma problemy i sobie z nimi nie radzi? Serio? Bo przecież samotność jest wtedy jak nie ma seksu, a nie wtedy gdy człowiek czuje się samotny. Wam już sperma do końca mózg zalała.
  • Odpowiedz
  • 16
@Hrjk nie. Ona mogłaby mieć KOGOKOLWIEK czyli chłopaka, kolegę, przyjaciela, przyjaciółkę gdyby tylko wyciągnęła rękę a nie czekała na gotowe jak księżniczka. Napiszę to jeszcze raz.

JEJ SAMOTNOŚĆ I BRAK RZECZY DO ROBOTY KOŃCZĄ SIĘ Z MOMENTEM ZAINSTALOWANIA APLIKACJI RANDKOWEJ LUB WYCIĄGNIĘCIA RĘKI NA PORTALU SPOŁECZNOŚCIOWYM
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus Nie bolą mnie głupoty, które losowe osoby wypisują w internecie, nie ma sensu się nimi przejmować. Podjęłam głos, bo uważam za szkodliwe nawet trollowanie na temat tego, że osoba X nie zasługuje, żeby zapaść na daną chorobę. Mogę Cię na szybkiego uświadomić, że możesz mieć wszystko: rodzinę, pieniądze, czas wolny na hobby i spotykanie się ze znajomymi a i tak zapaść na depresję. To swoją drogą, bo temat depresji wałkowany
  • Odpowiedz
  • 10
@thighslapper0 nie walczy. Czeka na gotowe.
Gdyby tylko chciała to wystarczy że wyciągnie rękę i jej problemy się kończą. Jak w grze na easy mode i kodami. Zwyczajnie wykazać inicjatywę i jej powód do chlip chlip się magicznie kończy.

Uwierz mi że na apkach randkowych są Mirki co chcą się zakumplować no ale jak się myśli tzipa i emocjami a nie mózgiem to się trafia na takich co chcą tylko ons
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: są ludzie, którzy często nie potrafią nawiązać z nikim więzi. Znaleźć przyjaciół jest bardzo trudno. Nawet znajomych to jest sztuka jeśli nie jest się naprawdę otwartym i dynamicznym człowiekiem. Zamknięcie się w sobie i tkwienie w tym przez dłuższy czas powoduje to, że popadamy coraz bardziej w pułapkę samotności z której im dłużej tym mniejsze szanse na ucieczkę. Jakieś randomowe osoby z tindera, które w większości będą chciały pewnie
  • Odpowiedz
  • 26
@Dueil_angoisseus też możesz mieć kogokolwiek. Przygarnij sobie jakąś 30stke z 2 bombelkow albo dziewczynę z 100kg nadwagi, która jedynie co w tobie będzie widziała to bankomat i termofor do łóżka, ale nigdy, przenigdy nie będzie podzielała twoich zainteresowań czy czuła jakiegokolwiek pociągu seksualnego. Ale będziesz mieć seks raz czy dwa do roku i będziesz miał do kogo się odezwać. Oczywiście będzie to rozmowa na poziomie "zrób to, daj tamto, trzeba wykonać
  • Odpowiedz
@Cierpienia_mlodego_Pepe statystycznie ona ma więcej szansy na znalezienie takiej jednej osoby. Proszę Cię. Głupi post na portalu społecznościowym załóżmy nie wiem uwaliło się jej że od dzisiaj zacznie #!$%@? rooftooping i pisze post i w 10 minut ma z 20 osób (#idzd) które z nią pójdą czy powiedzą co i jak. Tak samo na tinderze jak włoży MINIMALNY POWTARZAM MINIMALNY wysiłek w filtrowanie napalencow to znajdzie taka osobę.
  • Odpowiedz
@Nemesiss Kobieta jest mniejszym ryzykiem bycia zagrożeniem, więc zrozumialym jest to, ze zostalaby wybrana pierwsza przed mezczyzna.
Co do wygladu - jak najbardziej są kobiety, ktore wlasnie tak plytko oceniaja, wedlug mnie nic straconego, bo mozna wtedy taka odrzucic tak, jak ona Ciebie - tylko ze Twoj powod bylby o wiele bardziej uzasadniony.
Temat zszedl na bok, bo dziewczyna z wpisu po prostu chciala się wyżalić, że pomimo prob pokonania rutyny
  • Odpowiedz
  • 19
@Dueil_angoisseus nie, nie ma. Większość facetów chce sobie łatwo poruchać i dla niej jest to tak samo uwłaczające jak dla Ciebie bycie bankomatem. Fakt, atrakcyjność partnera wpływa na przyjemność z tej czynności, ale nigdy nie zagłuszy poczucia samotności. Człowiek bez kogoś kto Cie naprawdę lubi, szanuje i chce dla Ciebie dobrze nigdy nie pozbędzie się tego uczucia. Co najwyżej na te parę sekund orgazmu, ale potem jest jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
@Hrjk: Ja się nikogo nie czepiam, ja babę rozumiem, napisałem. Mam dokładnie to samo i jestem tylko ciekaw ilu facetom dała kosza i ile ma lat. To tylko zwykła ciekawość, a to, że odpowiedź to tajemnica o której wszyscy wiedzą i to boli różne kukoldzkie pokraki takie jak ty to już nie mój problem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: do siebie nie będę porównywał ponieważ jak tkwię w samotności. Jest to mój wybór spowodowany różnymi czynnikami. Ale jeśli kobieta nawet po założeniu tindera zrobi tą selekcję, żeby kogoś znaleźć mogą minąć lata i w pewnym momencie człowiek może mieść dość. To się tyczy też facetów. Co może prowadzić do tego, że im dalej tym ciężej jest zrobić ten pierwszy krok i wyjść do ludzi. Nawet głupie napisanie może
  • Odpowiedz
@thighslapper0 większość kobiet patrzy na wygląd #hipergamia
Ich prawo w sumie niech sobie mają. Zrozum proszę że ona chyba nie robi tego na poważnie bo gdyby tylko chciała mogłaby mieć kompanów do hobby, chłopaka, przyjaciela. Ona gra na easy mode i naprawdę wystarczy w jej przypadku CHCIEĆ i nie mieć wymagań z kosmosu. To że jest pomimo tego samotna oznacza że jest albo toksyczna albo nudna i roszczeniowa. Nie
  • Odpowiedz