Wpis z mikrobloga

-bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobie xD

Jeszcze może napisze że ma depresję xDDD
Myślę że większość chłopaków z targu #przegryw zamieniłaby się z nią bo ona ma możliwości ale albo jej się #!$%@? nie chce z nich skorzystać (z tutorialu dosłownie xD) albo ma tak wywalone oczekiwania że nie jest w stanie nikogo sobie znaleźć #hipergamia

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #heheszki #takaprawda #bekazpodludzi
Dueil_angoisseus - -bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobi...

źródło: temp_file4773519443687566334

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: ja nei rozumiem tego plucia na takie wpisy - owszem, całe mnóstwo płci tzw. "empatycznej" to nie ma żadnej empatii wobec mężczyzn. Ale nie rozumiem dlaczego jak ktoś nei ma nóg to ma kpić z kogoś kto nie ma tylko jednej nogi 'ty #!$%@? co ty wiesz, ciagle masz przeciez jedna noge'. Ludzie mają rózne problemy i nie wiem czemu mam się z nimi licytować kto ma gorzej.

Owszem, kobiety
  • Odpowiedz
@Cadfael: Ale głupoty.
Miałem stwierdzana depresje przez lekarza. I wyleczylem to sex-lalka natychmiast.

I co dupka boli, ze konowaly wala ludzi na kase a rozwiazanie jest tak proste...
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor nie no, kobiety na wykopie nic nie mogą ( ͡º ͜ʖ͡º) ja na przykład oczywiście wydaje 200+ zł na psychiatrę i leki żeby móc się pochwalić na wykopie w tym wpisie

Eh tyle lat na wykopie a tu nadal tak samo
  • Odpowiedz