Wpis z mikrobloga

gdyby z Korwina się nie wyrastało


@Elijahu: tylko z Korwy można wyrosnąć albo bo się czyta książki i pójdzie w libertaranizm, czy liberalizm, czy monarchizm, czy nacjonalizm, a może i odwrotnie ktoś zacznie czytać Marksa i wymyśli, ze wolny rynek to zło i zostanie komunistą, albo np. anarchokomunistą itd. Wspólny mianownik to zrozumienie, że Korwa nie reprezentuje żadnej ideologii czy doktryny, w gruncie rzeczy nie zna się dobrze na niczym,
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Ja nie wyrosłem z Korwina. Po prostu dziadek zgłupiał i wszedł w koalicję z katotalibanem i nacjosocjaluchami, a jego prorosyjska postawa obecnie jest odrażająca. Liberałem gospodarczym jestem nadal. I w pewnej części liberałem obyczajowym. Więc na k0nfę nie mam co głosować.
  • Odpowiedz
z korwina "wyrastaja" jedynie nieudacznicy


@yhbgrobdoivbvwamsv: Z Korwina wyrastają ludzie, którzy:
- Mają empatię do niepełnosprawnych
- Nie chcą karać więzieniem kobiet za aborcję
- Nie
  • Odpowiedz
i plynnie popieraja partie w ktorej takowi byli xD


@yhbgrobdoivbvwamsv: No właśnie, słowo klucz: "byli". Jest różnica pomiędzy partią która wywala od siebie pedofilia, a partią której lider otwarcie pochwala pedofilię xD

wybieraja sobie grupy do szanowania
  • Odpowiedz
wiadomo, glosowanie na te same mordy i narzekanie, ze akurat nie twoja morda #!$%@? kraj - to wtedy jest ok xD Postulaty korwina nigdy nie byly nawet bliskie realizacji, wiec pozostaje nam jakas szansa, ze moze jednak, wasze pomysly, jak komunizm, nie sprawdzily sie nigdzie ale dalej w to brniecie.

Roznica jakosciowa


@yhbgrobdoivbvwamsv: Można głosować na innych ludzi. Ja skupiam się na tym, że JKM to dosłownie najgłupsza i najbardziej
  • Odpowiedz
No właśnie, słowo klucz: "byli". Jest różnica pomiędzy partią która wywala od siebie pedofilia, a partią której lider otwarcie pochwala pedofilię xD


@tusk: a byl ktos faktycznie skazany za te rzeczy w konfie? Czy poruszamy sie w temacie opinii na temat opinii?

Szanują wszystkich, chodziło mi o to, że członkowie konferencji nie szanują kobiet, innych grup społecznych też (na przykład
  • Odpowiedz