Wpis z mikrobloga

nie dopisales TVP CIEKAWE CZEMU XD


@Klepajro: ah masz mnie, nie pisalem o TVP, o Polsacie ani nawet o HGTV xD

najsmieszniej i tak jak się takiego kuca w towarzystwie spotka wtedy tylko chwila ciszy zażenowania wśród dorosłych ludzi


@Klepajro: fajnopolaczki slysza cos innego niz liste zaakcetowanych tresci z TVNu albo o nowym filmie o superbohaterach i dostaja zwarcia xD Pierwsza zasada fajnopolactwa to nie podwazac statusu quo.
@yhbgrobdoivbvwamsv: jestem Polakiem, patriota, wolnościowcem, prawicowcem i wyrosłem z Korwina. Niech miara mojego nieudacznictwa będzie to, że zarabiam koło 2 baniek rocznie na czysto.

Jeśli planujesz wykonać pisowskiego fikołka z pytaniem na kogo zagłosuje to spieszę z odpowiedzią że na partie która urwie najwiecej głosów PiSowi bo każdy dzień rządów tych nieudaczników osłabia pozycje Rzeczypospolitej nie tylko w regionie ale i na świecie.
@yhbgrobdoivbvwamsv: oczywiście, jedyny partia dla ludzi z mózgiem to aktualna partia JKM. Tak wmawia on swoim wyborcom od ok. 100 lat, więc musi być to prawda. Dodajmy do tego, że 95% ludzi to idioci i wszystko się pięknie układa dlaczego jego partie przez dekady nie mogły przebić progu wyborczego. A jak JKM napiszę totalną bzdurę to czasem nie poddawaj w wątpliwość reszty jego poglądów. Co to nie, przecież to niemożliwe, żeby
Dodajmy do tego, że 95% ludzi to idioci i wszystko się pięknie układa dlaczego jego partie przez dekady nie mogły przebić progu wyborczego.


@Yahoo_: xD i fajnopolak sam sie zaoral, jak zawsze zreszta jak da sie wam wypowiadac - no ale zeby bylo znosnie.
No ale wyjasniles nam czemu peło dwa razy przerznela z kretesem a w trzeciej mimo tego co #!$%@? pis nie miala chyba nawet jednego sondazy z lepszym
z korwina "wyrastaja" jedynie nieudacznicy ktorzy dali sie okradac przez lata i stwierdzili, ze teraz w sumie im sie nalezy pookradac tych mlodych bo swoje przezyli xD Slowem typowy popisowy dziad, ich zdanie nie ma znaczenia


@yhbgrobdoivbvwamsv: ... Już pomijając jakąś wojenkę polityczną na wykopie to weź się człowieku ogarnij. Korwin pasuje do gimnazjalistów, bo ma edgy poglądy bez jakiejkolwiek merytoryki i absurdalnymi przekonaniami, które się sprzedają.

Tzn. nie oczekuję zbyt
Tzn. nie oczekuję zbyt wiele, bo jednak traktowanie Korwina poważnie po 30 latach nieustannych kompromitacji i #!$%@? głupot o globalnym ociepleniu, upadku zachodu czy pedofilii jest oznaką fanatyzmu, a każdy fanatyk z gruntu musi mieć nasrane w głowie.


@NonOmnisMoriar: wiadomo, glosowanie na te same mordy i narzekanie, ze akurat nie twoja morda #!$%@? kraj - to wtedy jest ok xD Postulaty korwina nigdy nie byly nawet bliskie realizacji, wiec pozostaje nam