Wpis z mikrobloga

139 098,93 - 6,04 - 5,01 = 139 087,88

Zrobiłem se test kopyt na piąteczkę. Po udanym debiucie na dystansie maratonu czas na kolejny cel treningowy - przebiec 5km w czasie poniżej 17 minut.

W swoim peak'u kondycyjnym na piątkę byłem już blisko (17:35), ale życie trochę zweryfikowało (kontuzja). Obecnie jestem odrobinę mądrzejszy treningowo i mam nadzieję że uda się pokonać cel stosunkowo niedługo. TO BĘDZIE NIEZŁA ZABAWA ()

Co do samego testu wydajności - nie jestem do końca zadowolony. Popełniłem poważny błąd już na samym starcie i przez pierwsze pół kilometra gnałem za szybko. Zacząłem się wypalać i do połowy biegu zwalniałem. W drugiej połowie udało się jednak przyspieszyć i trochę nadgonić czasowo. Miałem nadzieję na zbicie chociaż 18:30. Było blisko, no ale się nie udało.

W komentarzach parametry życiowe i okrążenia.

FAJNIE ( ͡ ͜ʖ ͡)

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
scorp02 - 139 098,93 - 6,04 - 5,01 = 139 087,88

Zrobiłem se test kopyt na piąteczkę....

źródło: test

Pobierz
  • 16
  • 3
@lilafro: Szczerze? Będę improwizował. Nigdy nie biegam z planem treningowym bo jest to dla mnie mega nudne. Mam pewne "ogólne" założenia, których chcę się trzymać:

- duża objętość treningowa, około 300km miesięcznie
- dwie sesje jakościowe w tygodniu. Jakie? Nie wiem. Lecę z flow. Na pewno jakieś interwały, mocne tempa. Fartleki.

Zasadniczo jest to dokładnie to, co robiłem do tej pory. Często jest tak, że nie wiem co będę biegł aż