Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i mirabelki, obiecywałem wam, to i w końcu jest (). Film odnośnie sprzętu na jakim i z jakim przejechałem USA. Sami widzieliście na kolejnych vlogach, że fuckupów było bardzo mało, w zasadzie żadnych grubych. Większość sprzętu, który wybrałem i używałem, z ręką na sercu mogę Wam polecić.
Kciuk w dół na pewno dostają gumy mocujące z Obi, mniejszy kciuk w dół opony Tufo Speedero, bo złapałem aż 11 kapci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ostatnim filmem o wyprawie będzie Q&A, które pewnie nagram w przyszłym tygodniu. Pytań przy kolejnych wpisach było sporo, a teraz macie ostatnią szansę by o cokolwiek dotyczącego wyprawy zapytać.
Z fartem!

#roweremprzezusa #bikepacking #gravel
pietia94 - Cześć Mirki i mirabelki, obiecywałem wam, to i w końcu jest (。◕‿‿◕。). Film...

źródło: Miniaturka_sprzęt_5

Pobierz
  • 10
  • 0
@pietia94: mam pytanie typowego kanapowicza co się nie zna, może mi odpowiesz.
Czemu rower typu gravel - pozycja pochylona, oparta na rekach, zgieta, przez co niewygodna
a nie jakis cross, czy nie sportowy MTB, gdzie pozycja jest bardziej wyprostowana?
  • 0
@Mariuszkuu pozycja na rowerze to kwestia bardzo indywidualna i dla mnie pozycja szosowa i gravelowa są równie wygodne. Także nie łączył bym wyprostowanej pozycji z bardziej wygodną. Ta moja stalowa rama ma dodatkowo tą zaletę, że bardzo dużo miejsca mam w ramie na framebaga. I jednak gravel pozwala Ci zbliżyć się prędkością poruszania do szosy, bo podczas wyprawy obladowany bylem w stanie trzymać średnią 22-23 km/h