Wpis z mikrobloga

Jeśli ktokolwiek z Was łudzi się, że afera wizowa obije się na sondażach, to uwaga, nie odbije się. Mój tato niestety jest PiSowcem. Kiedyś to był facet z głową, który oglądał wszystkie kanały informacyjne żeby wyrobić sobie opinie. Teraz jedyny słuszny kanał leci w domu. Coś mu w głowie przeskoczyło i blokada. Orędzie Grodzkiego? Tego łapówkarza? No daj dziecko spokój. Czasami podejmuję rozmowy, żeby jakkolwiek do niego dotrzeć, to się zaczyna. Przejął totalną argumentację pisowską, czyli kupa bzdur i podniesionego głosu, bo wiadomo, kto mówi głośniej ten ma rację. W ogóle to on pała taką nienawiścią do rudego, że to się w pale nie mieści. Ta nienawiść powoduje, że każda afera jest winą Tuska i on już się nawet nie zastanawia. Pisowcom to wystarczy, mają wroga, którym szczują. Propagadna działa doskonale. Ostatnio go spytałam czy zwyczajnie już nie ma dosyć słuchania o Tusku, bo przecież w wiadomościach w kółko, czy go to nie męczy, bo tak go nienawidzi, a ciągle o nim słyszy, czy go to nie dziwi, że całe wiadomości poświęcone są jednemu gościowi. Zaległa cisza. Jeszcze trochę powalczę, do wyborów jeszcze chwilka i jak tylko uda mi się zasiać ziarno niepewnosci to będe z siebie dumna, bo z dnia na dzień upewniam się w tym, że staruszka nie zmienię
#aferawizowa #propaganda #tvpiscodzienny
  • 139
  • Odpowiedz
@linca_pau: to samo moi tesciowie. Żona z przekonania lewicowa, a jej rodzice pomimo, że to inteligentni ludzie są i wykształceni, to PiS! A jak tylko cos powiesz o 500 plus albo o innych wywalaniu pieniedzy w bloto i pompowaniu inflacji to od razu postawa obronna i beton, no bo za PO to bylo gorzej, a bombelki przynajmniej mogą nad morze pojechać. No #!$%@?, PiS naprawde jest złem i psuje ludziom mózgi
  • Odpowiedz
Jeśli ktokolwiek z Was łudzi się, że afera wizowa obije się na sondażach, to uwaga, nie odbije się.


@linca_pau: ale jak ma się odbić w sondażach jak dosłownie każda partia to zbierninia oszustów? :p
  • Odpowiedz
@linca_pau: 25% betonu nie skruszy. Natomiast pozostałe 10% jest do ogarnięcia. Często rozmawiam z różnymi ludźmi i zauważyłem, że część pisowców zmienia powoli zdanie co do polityki.... Osobiście uważam jednak, że głosowanie w tym momencie na KO i Lewice jest jednak też poronionym pomysłem. Zostaje jedynie trzecia droga, bezpartyjni oraz konfa. W zależności od poglądów każdy może sobie coś wybrać.
  • Odpowiedz
@linca_pau: Normalnie jak dziadek mój, zakuty katolski łeb, od zawsze apodyktyczny i łykający papkę pisowską. Mój ojciec próbował z nim walczyć na argumenty to odpowiedź dziada brzmi: "A mi jest dobrze za pisu, mi pasuje!"
  • Odpowiedz
Jeśli ktokolwiek z Was łudzi się, że afera wizowa obije się na sondażach, to uwaga, nie odbije się.

25% betonu nie skruszy. Natomiast pozostałe 10% jest do ogarnięcia. Często rozmawiam z różnymi ludźmi i zauważyłem, że część pisowców zmienia powoli zdanie co do polityki...


@linca_pau @markhausen @mlodir @FuckYouTony @marcel_pijak @wujekwichura @Ulic_Qel_Droma @ziomus13: Niestety tak jest, że "betonu" pisowskiego nic nie ruszy, on jedynie może wymrzeć, cytując klasyka nawet jakby Jaro czy
  • Odpowiedz
@linca_pau: "Żadna afera nie rusza PIS" to przekaz dnia mający pokazać oponentom rządu, że nie ma po co walczyć.
Tak samo sondaż CBOS dający PiSowi przewagę opublikowany tuż po takiej aferze.

Nie dajcie się zmanipulować, oni wiedzą że są w dupie i że są praktycznie po wyborach idą do więzienia.
malpi - @linca_pau: "Żadna afera nie rusza PIS" to przekaz dnia mający pokazać oponen...

źródło: przekaz_dnia

Pobierz
  • Odpowiedz
@linca_pau ja mam swój patencik na od pisowanie rodziciela,
Dzień dnia wysyłam mu screeny afer pisoskich, dzień dnia po kilka wpisów i powoli zmienia zdanie. Ważne by przy tym mówić również, ze Tusk tez zły i by głosował na innych niż PiS i PO xD ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@czlowiekbutelka JESZCZE nie filtrują wyszukiwań. Możesz pogooglować. Poziom nieudolności po był podobny jak pisu. Młodzi tego nie wiedzą, ludzie w średnim wieku jak ja pamiętają, no i zbliżają się kolejne wybory na których nie ma na kogo zagłosować
  • Odpowiedz
@ziomus13: No tak, katolicki zamorydyzm to konkurencja dla pisu, ale konfa celuje w innej grupy wiekowe, raczej poniżej 25 roku życia, a beton pisu to w większości ludzie w okolicach wieku emerytalnego i wyżej. Te 2 grupy wiekowe charakteryzuje największa naiwność polityczna, ludzie w grupach 25-50 są zwykle najbardziej ogarnięcie mentalnie i życiowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz