Wpis z mikrobloga

Jeśli ktokolwiek z Was łudzi się, że afera wizowa obije się na sondażach, to uwaga, nie odbije się. Mój tato niestety jest PiSowcem. Kiedyś to był facet z głową, który oglądał wszystkie kanały informacyjne żeby wyrobić sobie opinie. Teraz jedyny słuszny kanał leci w domu. Coś mu w głowie przeskoczyło i blokada. Orędzie Grodzkiego? Tego łapówkarza? No daj dziecko spokój. Czasami podejmuję rozmowy, żeby jakkolwiek do niego dotrzeć, to się zaczyna. Przejął totalną argumentację pisowską, czyli kupa bzdur i podniesionego głosu, bo wiadomo, kto mówi głośniej ten ma rację. W ogóle to on pała taką nienawiścią do rudego, że to się w pale nie mieści. Ta nienawiść powoduje, że każda afera jest winą Tuska i on już się nawet nie zastanawia. Pisowcom to wystarczy, mają wroga, którym szczują. Propagadna działa doskonale. Ostatnio go spytałam czy zwyczajnie już nie ma dosyć słuchania o Tusku, bo przecież w wiadomościach w kółko, czy go to nie męczy, bo tak go nienawidzi, a ciągle o nim słyszy, czy go to nie dziwi, że całe wiadomości poświęcone są jednemu gościowi. Zaległa cisza. Jeszcze trochę powalczę, do wyborów jeszcze chwilka i jak tylko uda mi się zasiać ziarno niepewnosci to będe z siebie dumna, bo z dnia na dzień upewniam się w tym, że staruszka nie zmienię
#aferawizowa #propaganda #tvpiscodzienny
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mrbimbek: żaden polityk opozycji nie kontroluje tvn.
tvn pokazuje konwencje wszystkich i krytykuje opozycję kiedy trzeba oraz władzę.
tvp ma obowiązek a tego nie robi, szkaluje opozycję i gloryfikuje pis.
sytuacja jest zupelnie inna
  • Odpowiedz
@Sisal nie mają prawa do własnej opinii bo ich wybór 8 lat pisu zawalił kraj w którym #!$%@? maja młodzi a nie starzy którzy się już dorobili. Jak młodzi maja kupić swoje własne mieszkanie w tym kraju. Biedujemy i to wina głupich 50+ dlatego powinni sytacic prawa wyborcze bo oni nie poniosą skutków ich głupich wyborów.
  • Odpowiedz
@linca_pau:
U mnie jest odwrotnie. I to jest wcale nie lepiej. Ojciec jest fanatykiem PO. Ogląda oczywiście TVP INFO. Ostatnio zawraca mi dupę jakąś książką, którą koniecznie muszę przeczytać (o smoleńsku) i pyta czy jestem za tym, żeby oddali nam wrak samolotu czy nie. Nie słucha mnie kompletnie kiedy mówię mu, że nie ma to wpływu na moje życie i mam to w dupie. Co chwilę pyta mnie na kogo
  • Odpowiedz
@linca_pau: mam identyczną sytuację. Mój stary Andrzej jak słyszy 'Tusk' to dostaje rumieńców na twarzy. XD próbowałam go trochę wyprostować, tłumaczyć ale niestety nic nie dociera. Cieszy się że przeszedł na emeryturę wczesniej bo przecież PIS o niego "zadba" xD a jak mówiłam mu że nie licz że ktokolwiek coś Ci da to odpowiada że "w dupie byłam i gówno widziałam i że PiS dba i nikt nigdy nikomu tyle
  • Odpowiedz
TVP jest pisowską pralnią mózgów. Najsmutniejsze jest to, że cała masa ludzi w to wierzy jak Twój tata.


@BoleKk87: TVP, TVN, PIS, PO robią identyczną robote ( oczywiście PIS robi to bez pi##dolenia sie w tancu) . Nawet na wykopie młodzi ludzie zachowują się jak Ojciec OP'a - nazywam ich ćpunami politycznymi.
  • Odpowiedz
@LittleOpa: A kto tu mówi o partii? Ja mówię o uniemożliwianiu przystąpienia do głosowania. Równie dobrze PiSowiec może powiedzieć: uuu, ktoś idzie głosować na Konfederację, zabrać mu dowód, bo zagłosuje nie po mojemu.
Istotą demokracji jest możliwość głosowania na kogokolwiek. Mam konkretne poglądy polityczne, ale zależy mi, żebyś mógł pójść do urny i zagłosować na PiS, KO, Lewicę, Konfederację, Hołownię, Bezpartyjnych Samorządowców, kogo tylko zechcesz. Nie mam absolutnie żadnych zapędów,
  • Odpowiedz