Wpis z mikrobloga

Jeśli ktokolwiek z Was łudzi się, że afera wizowa obije się na sondażach, to uwaga, nie odbije się. Mój tato niestety jest PiSowcem. Kiedyś to był facet z głową, który oglądał wszystkie kanały informacyjne żeby wyrobić sobie opinie. Teraz jedyny słuszny kanał leci w domu. Coś mu w głowie przeskoczyło i blokada. Orędzie Grodzkiego? Tego łapówkarza? No daj dziecko spokój. Czasami podejmuję rozmowy, żeby jakkolwiek do niego dotrzeć, to się zaczyna. Przejął totalną argumentację pisowską, czyli kupa bzdur i podniesionego głosu, bo wiadomo, kto mówi głośniej ten ma rację. W ogóle to on pała taką nienawiścią do rudego, że to się w pale nie mieści. Ta nienawiść powoduje, że każda afera jest winą Tuska i on już się nawet nie zastanawia. Pisowcom to wystarczy, mają wroga, którym szczują. Propagadna działa doskonale. Ostatnio go spytałam czy zwyczajnie już nie ma dosyć słuchania o Tusku, bo przecież w wiadomościach w kółko, czy go to nie męczy, bo tak go nienawidzi, a ciągle o nim słyszy, czy go to nie dziwi, że całe wiadomości poświęcone są jednemu gościowi. Zaległa cisza. Jeszcze trochę powalczę, do wyborów jeszcze chwilka i jak tylko uda mi się zasiać ziarno niepewnosci to będe z siebie dumna, bo z dnia na dzień upewniam się w tym, że staruszka nie zmienię
#aferawizowa #propaganda #tvpiscodzienny
  • 139
@linca_pau: Celem kręcenia tej afery jest przekonanie paru % wyborców PiS, którzy nie są totalnym betonem do głosowania na inne partie. Czym innym będzie wynik wyborów PiS 36%, PO 28% A czym innym wynik PiS 33% PO 31%. Oczywiście w dużym uproszczeniu, bo dużo głosów może pójść na inne partie opozycji.
  • 0
@kszaku: Weź też pod uwagę, że cała patologia 500+ będzie głosowała za PiSem jakby źle o nich nie myśleli, z ich płaskim myśleniem zwyczajnie trzesą portkami, że inna partia im to #!$%@?
@linca_pau: tak działają media i jest zupełnie tak samo w drugą stronę, wiesz ile osób mówi o zabiciu Kaczyńskiego? Albo że dobrze gdyby już umarł? Tvp jest tubą rządu, ale tvn jest znów tubą opozycji i gdyby nie tvp to w Polsce szedł by tylko jeden przekaz, lewicowy.
Żyjemy w czasach gdzie nie ma dialogu a jedynie szczucie i dzielenie Polaków. Jeszcze kilka lat temu dało się porozmawiać ze znajomymi, teraz
@linca_pau: to co pis zrobił z ludźmi propagandą tvp to jest zbrodnia. te urwy dziennikarskie które tam pracują powinni wylądować w więzieniu na długie lata.

Zaległa cisza. Jeszcze trochę powalczę, do wyborów jeszcze chwilka i jak tylko uda mi się zasiać ziarno niepewnosci to będe z siebie dumna, bo z dnia na dzień upewniam się w tym, że staruszka nie zmienię


Jedyne własnie co da się zrobić to zasiać ziarno wątpliwości
Jak ta afera z wizami nie obali władzy PISu, to zrobi to dopiero śmierć Kaczyńskiego.
Aczkolwiek po Pegasusie nie miałbym wielkich oczekiwań.
@linca_pau: No twój stary to pisowiec, ale zdaje się, że to nie jest jego największe przewinienie. Największe jego przewinienie to wychowanie córki, która obgaduje go w necie