Wpis z mikrobloga

Jeśli ktokolwiek z Was łudzi się, że afera wizowa obije się na sondażach, to uwaga, nie odbije się. Mój tato niestety jest PiSowcem. Kiedyś to był facet z głową, który oglądał wszystkie kanały informacyjne żeby wyrobić sobie opinie. Teraz jedyny słuszny kanał leci w domu. Coś mu w głowie przeskoczyło i blokada. Orędzie Grodzkiego? Tego łapówkarza? No daj dziecko spokój. Czasami podejmuję rozmowy, żeby jakkolwiek do niego dotrzeć, to się zaczyna. Przejął totalną argumentację pisowską, czyli kupa bzdur i podniesionego głosu, bo wiadomo, kto mówi głośniej ten ma rację. W ogóle to on pała taką nienawiścią do rudego, że to się w pale nie mieści. Ta nienawiść powoduje, że każda afera jest winą Tuska i on już się nawet nie zastanawia. Pisowcom to wystarczy, mają wroga, którym szczują. Propagadna działa doskonale. Ostatnio go spytałam czy zwyczajnie już nie ma dosyć słuchania o Tusku, bo przecież w wiadomościach w kółko, czy go to nie męczy, bo tak go nienawidzi, a ciągle o nim słyszy, czy go to nie dziwi, że całe wiadomości poświęcone są jednemu gościowi. Zaległa cisza. Jeszcze trochę powalczę, do wyborów jeszcze chwilka i jak tylko uda mi się zasiać ziarno niepewnosci to będe z siebie dumna, bo z dnia na dzień upewniam się w tym, że staruszka nie zmienię
#aferawizowa #propaganda #tvpiscodzienny
  • 139
@linca_pau: Do tych bardziej zatwardziałych pisiorów na pewno nie dotrze, ale jeśli chociaż tym bardziej każualowym przemówi w końcu do rozumu i choć niektórych niegłosujących przekona, aby jednak ruszyć dupsko z domu i zagłosować na opozycję, to zawsze to będzie jakiś drobny sukces...
@linca_pau: Nie jesteś sama. Mój ma taka sama obsesje do Tuska, Niemiec i Rosji. Może całymi dniami oglądać TVP i dzielić się z reszta rodziny jak bardzo tych 3 grup nienawidzi. Ogólnie u mnie politycznie jesteśmy bardzo podzieleni. Mama PO ojciec PiS a my z brackim Konfederacja. Możesz sobie tylko wyobrazić jaka jest atmosfera w domu jak zaczynaja sie wiadomości i rozmowa :P
@linca_pau: pokaż ojcu tego tiktoka usman ahmed (było na wykopie) czy coś takiego, tam jest pięknie pokazane, jak #!$%@?ą te wizy. Nie pokazuj mu Grodzkiego i polityków, bo tutaj nic nie wskórasz. Pokaż mu zwykłych ludzi. Pokaż mu kolejki pod ambasadą w Nigerii na google maps. Są aktualne zdjęcia z 2021 i widać jakie są tam kolejki. Takie coś mogłoby mu zasiać to ziarenko o którym wspominasz. Powodzenia.
@Boska_Klaudia: No, to ta słynna europejska tolerancja. Żal mi was. Serio. Bo PiS kradnie, oszukuje, kłamie, itp. To wszystko prawda. Ale obraz jest szerszy: to jest kwestia czy będziemy protektoratem niemieckim, czy w miarę niezależni (bo na całkowitą niezależność nie ma szans).