Wpis z mikrobloga

od lat 90 pokutuje wśród młodzieży czasem taka dziwna mądrość że robienie loda to obraza dla laski i to jest jeszcze tego żniwo. Szkoda że dziadek nie żyje bo bym pogadała z nim jak to bywało dawniej.


@KingaM: no a co w tym takiego chwalebnego że każdą dziure w lasce faceci wykorzystują do fiu ta. Nie mają przecież trzech fiu tów xD
Pół biedy jak laska sama z siebie chce, ale
@BrittaAndersson: ta jasne
xd
Ciekawe czemu miałyby tak myśleć, skoro świat je bombarduje presją że loda robic trzeba i każdy facet lubi
To tylko faceci umieją wymyslać że chodzi o wstyd, a nie zwykłe poczucie obrzydzenia

Niedługo bedzie taka ideologia dorabiana do sikania i srania na klatkę. Bo też coraz więcej osób lubi i już w niektórych serialach jest forsowane.
@gomjeden: moi rodzice są po sześćdziesiątce. Dla nich wszelki seks oralny to brak szacunku partnerów do siebie nawzajem.
Ja jestem 30+. I naprawdę wiele dziewczyn boi się potępienia ze strony koleżanek plus braku szacunku ze strony faceta.
Ja wiem, że na wypoku panuje przekonanie o rozpuście kobiet. Że wszystkie robią to, co pokazują media. I pewnie jest jakaś grupa kobiet, która tak robi. Ale jest też duża grupa tych, które tematem
@gomjeden: no właśnie to jest kluczowe - dla nich. Dla różnych ludzi są różne podejścia do różnych tematów. Są sześćdziesięciolatki, które lubią PiS, są takie, które wolą PO. Takie, które lubią spaghetti i takie, które wolą schabowego. Takie, które lubią oral i takie, które go nie akceptują. I na dobrą sprawę dotyczy to każdej kategorii wiekowej.