Wpis z mikrobloga

Ja mam tylko jedną prośbę bo pewnie sami po części dokładamy w jakiś sposób cegiełkę do tego burdelu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PRZESTAŃMY W KOŃCU KRĘCIĆ BEKĘ!

hehehe jaszomp

hehehe chad glapa vs virgin powell

hehehe standup

hehehe jak spada to rośnie jak rośnie to spada

hehehe chleb baltonowski po 2zł


No żesz kurde bolek. Tu nie ma nic a nic śmiesznego - powinniśmy być wkurzeni a chyba PiSowcom udało się osiągnąć właśnie to co zwykle - zamiast wkurzenia mamy już fazę zrezygnowania i po prostu śmiania się z tego.

A później wszyscy pytają czemu My Polacy przyjmujemy wszystko i nie protestujemy. Obrzydzają nam to do granic możliwości tak abyśmy weszli w tryb totalnej rezygnacji

#gielda #inwestycje #nbp #nieruchomosci #kredythipoteczny #gospodarka #bekazpisu #neuropa #inwestowanie #obligacje
Pobierz Polska5Ever - Ja mam tylko jedną prośbę bo pewnie sami po części dokładamy w jakiś sp...
źródło: comment_1583144124Uf1qYssYvDV9tlxKOKlKOE
  • 19
@charlie1919: mamy system demokracjopodobny co najwyżej. Demokracja to rządy większości, pis nigdy nawet przez chwilę nie miał poparcia ponad 50%. D'hont i progi wyborcze to zło w czystej postaci. Czy można nazwać demokracją system, w którym kandydat otrzymujący 200k głosów nie wchodzi do sejmu, a wchodzi jakiś pachoł, który dostał 2k? To jest parodia demokracji.
@Polska5Ever: Co nam zostało oprócz śmiania się?

Największe protesty które faktycznie mogły coś zmienić czyli Strajk Kobiet został rozwalony przez ich organizatorów. Przy protestach KOD-u stało się to samo (tylko, że one nigdy nie osiągnęły tej skali). Ludzie zwyczajnie stwierdzili, że nie mają zamiaru wychodzić na ulice skoro i tak na koniec ktoś to wyżej przejmuje. Cały wysiłek jest #!$%@? i tyle.

Do tego weź pod uwagę, że dla części społeczeństwa
mamy system demokracjopodobny co najwyżej. Demokracja to rządy większości, pis nigdy nawet przez chwilę nie miał poparcia ponad 50%. D'hont i progi wyborcze to zło w czystej postac


@Augustin_Pedroza_Espinosa: Piszesz tak, jakby ta metoda była stosowana tylko w Polsce, natomiast jest stosowana w całej Europie.
@Polska5Ever: prawda taka, że o ile wykop jest jako tako silny w polskim internecie (#wykopefekt czasami zadziała) to jeśli chodzi o organizowanie jakiegokolwiek ruchu społecznego ma zerowe możliwości

Ludzie tu pieprzą coś o tym, że Polacy lubią być ruchani albo "to idź na ulicę", ale prawda taka, że polskie społeczeństwo jak chce to jest aktywne. Wystarczy spojrzeć na protesty kobiet, zrobiły taki dym, że temat aborcji dalej jest na ustach wszystkich
@Wyso52: Co z tego, że jest stosowany w wielu krajach? Nie czyni go ten fakt bardziej demokratycznym. Dlaczego nie masz nic do powiedzenia na temat wchodzenia do sejmu kandydata z 2k głosów vs niewchodzenia kandydata z 200k głosów? Ktoś uzyskujący 100x większe poparcie w tym upośledzonym, pseudodemokratycznym systemie nie wejdzie, bo próg. W ten sposób 2k ludzi ma swojego przedstawiciela, a 200k ludzi ma gówno. Taka to demokracja.
@Polska5Ever: mnie to dziwi, że ta tak zwana opozycja nie organizuje co weekend jakichś protestów. Przecież Warszawa powinna płonąć jak Paryż.

Na Polaków można pluć do woli, a oni będą udawać, że deszcz pada
@Polska5Ever to może zagłosujesz na zmianę?
Zaraz napiszesz, że na KO nie będziesz głosował, wiec pewnie Konfederacja. Już pominę to czy ktoś od nich nie ucieknie do PiSu po wyborach (Konfa to przecież zlepek ugrupowań) bo tylko KO jest na tyle duża partia aby zagrozić PiSowi. Taki mamy #!$%@? system liczenia głosów.

Tak więc, przygotuj się na więcej bo
1. PiS będzie rządził, teraz już rzekonany że może #!$%@? wszystko
2. KO
mamy już fazę zrezygnowania


@Polska5Ever: To był moment, już prawie 3 lata temu, kiedy wielu straciło resztki wiary że można cokolwiek w tym kraju zmienić, że nawet nie ma już sensu o nic protestować. Dosłownie w jedną noc 3/4 strajkowiczów ogarnęło, że wcale nie walczy o chleb, pracę, godność, cywilizowane standardy i rigczowe traktowanie kobiet, ale o interesy feministek i lgbt.
Pobierz eeehhh - >mamy już fazę zrezygnowania 

@Polska5Ever: To był moment, już prawie 3 lat...
źródło: rada_strajku_kobiet