Wpis z mikrobloga

rzygać się chce

A jeszcze bardziej chce się rzygać, że pomimo tego, iż istnieje szansa, aby ugasić ten pożar w burdelu, głosując przeciwko pisowi w październiku, to zasrane śmieszki wolą się bawić w jakieś konfederackie eksperymenty, co skończy się trzecią kadencją kaczystów.

Tfu na was jak i na Glapę - za ten cynizm i niedojrzałość. W końcu najważniejsze, żeby lewaków dupa bolała.

#nieruchomosci #bekazpisu #gielda #polityka
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiec żadnej koalicji nie będzie, to tylko POboty sobie ubzduralu xD


@opewnieJerzy: ubzduraliscie sobie to że takiej koalicji nie będzie. Dosłownie wszystko od głosowań przez poglądy do ludzi na listach wskazuję na ścisła współpracę ale nie. Nie będzie koalicji bo to 2 różne partie brainlet.jpg
  • Odpowiedz
rozumiem te glosowania w sprawie podwyzszania spcjali.


@MonkeyDBeer: no nie rozumiesz najwyraźniej i mowa o całości głosowań w tym referendum czy immunitety.

+ sam sobie zaprzeczasz skoro konfa jest "anty socjal" XD to jak podbiera głosy pisowi. Ot zbiera dla nich inny elektorat obiecując coś innegi
  • Odpowiedz
@Ayessare: no Ty wybierasz glosowania, ktore pasuja do Twojej narracji, ja do mojej. Dla Ciebie wazne bedzie glosowanie w sprawie aborcji, a dla mnie za waloryzacja 500+ na 800+. I mozemy tak sie sprzeczac co i tak nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@opewnieJerzy: będzie koalicja z pisem, innej opcji dla konfy nie ma, ta partia kończy się po tych wyborach, muszą jakoś wykorzystać zbity kapitał polityczny. Z resztą widać było ile osób z PiSu się znalazło u nich na listach, tam już wszystko jest przypieczętowane
  • Odpowiedz
Konfiarze - mogliście na Trzaskowskiego głos oddać dwa lata temu to między innymi by sobie Glapiński o RPP mógł pomarzyć, a tak to macie co chcieliście, czyli pisowski ch... do d... po raz kolejny
  • Odpowiedz
no Ty wybierasz glosowania, ktore pasuja do Twojej narracji, ja do mojej. Dla Ciebie wazne bedzie glosowanie w sprawie aborcji, a dla mnie za waloryzacja 500+ na 800+. I mozemy tak sie sprzeczac co i tak nie ma sensu.


@MonkeyDBeer: Ale mi nie chodzi o to co jest dla kogo ważne tylko sens takiego głosowania.

Głosowanie 800+ => pomysł przyśpieszenia tego wyszedł od KO, pis dzięki temu nie mia teraz na wybory wartościowej obietnicy => mieli po tym zagłosować na nie i stracić popracie? Ty normalny jesteś?
Z kolei w tym samym głosowaniu konfa, kreuje się na partie która ukróci socjal, wyleczy gospodarkę, obniży podatki (w praktyce nic nie jest prawdą ale chcą być tak postrzegani). Do tego mają ciut inny elektorat (nadal na tyle podobny że jakby konfy nie było to by przeszli głosować na PiS). Głos przeciw to ich
  • Odpowiedz
@Ayessare: jakby nie bylo konfy to uwierz, ze znaczna wiekszosc nie zaglosowalaby za pis xD predzej za nowoczesna, moze trzecia droga. Jezeli chcesz odebrac komus mandat tylko dlatego, ze powiedzial o polkach ze daja w szyje to tez xD moze na Ciebie takie gierki emocjonalne dziala, no na mnie nie. No ale wiadomo dla statystyk specjalnie glosowali przeciw pisowi xD Tak jak mowilem, dyskusja nie ma sensu, nie przekonasz mnie
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: przychodzi taki neuropek, zamiast zagłosować uczciwie na konfederacje, aby ogarnąć temat to uprawia politykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Póki żyją ludzie tacy jak ty, nigdy nie będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz