Wpis z mikrobloga

mój kumpel w wieku 31 w końcu znalazł sobie pierwszą #rozowypasek ever, nigdy wcześniej nie był w żadnym związku, a jedynie się spotykał z wieloma laskami ale twierdził, że nie może się w żadnej zakochać. Oczywiście zapomniał o całym świecie, już nawet piszemy bardzo rzadko, jak plany to tylko z nią i w sumie z racji, że to jego pierwszy związek to jest nim podekscytowany jak jakiś nastolatek więc zabawnie to wygląda z mojej perspektywy. Trochę szkoda, że ma takie podejście bo ja jakoś spędzałem z nim czas, kiedy byłem w związku, nawet wyjechaliśmy gdzieś tylko we 2. Znamy się od podstawówki więc trochę szkoda ale cóż.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 30
@muchatse: wcale nie masz bólu dupy, tylko ciągle odpisujesz jak typowy frustrat z bólem dupy xD ale spoko, wcale nie masz bólu dupy, a ten post napisany z nudów oczywiście, te wyrzuty że przyjaciel tak nie robi pewnie też dla beki pisane xD wiesz typie ze sam możesz zaproponować spoktanie? ale pewnie ból dupy ci nie pozwala się zniżyc do takiego poziomu, a zamiast tego będziesz plakał na wykopie xD żal
@muchatse: troche tak, ale ogólnie przekaz był taki ze tylko jakieś szczególne wyjątki mężczyzn są w pozycji do dyktowania warunków i jednocześnie ich umysł działa tak że nie potrzebują bliskości kobiet. cała reszta została zmuszona do MGTOW albo copuje.
@czescmampytanie: ja nie uważam się za przegrywa ponieważ mam za sobą kilka wieloletnich związków, nie mam ciśnienia na kogoś nowego, tak jak nie miałem wcześniej, po prostu ktoś się trafiał i wchodziło się w związek bo najgorsze to być desperatem, który lata za różowymi, byleby mieć laskę