Wpis z mikrobloga

mój kumpel w wieku 31 w końcu znalazł sobie pierwszą #rozowypasek ever, nigdy wcześniej nie był w żadnym związku, a jedynie się spotykał z wieloma laskami ale twierdził, że nie może się w żadnej zakochać. Oczywiście zapomniał o całym świecie, już nawet piszemy bardzo rzadko, jak plany to tylko z nią i w sumie z racji, że to jego pierwszy związek to jest nim podekscytowany jak jakiś nastolatek więc zabawnie to wygląda z mojej perspektywy. Trochę szkoda, że ma takie podejście bo ja jakoś spędzałem z nim czas, kiedy byłem w związku, nawet wyjechaliśmy gdzieś tylko we 2. Znamy się od podstawówki więc trochę szkoda ale cóż.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 30
@muchatse: Skąd ta pewność? Pytam czysto teoretycznie, nie obraź się.
Czy przypadkiem nie wypominałeś mu braku zaangażowania w waszą znajomość? Nie narzekałeś na obecną sytuację, brak inicjatywy z jego strony, brak spotkań? Może nie załapałeś dobrego kontaktu z jego dziewczyną? Takie negatywne nastawienie może go odpychać.
Inna sprawa, że w dorosłym życiu wielu ludzi dochodzi do momentu, w którym zaczynają rozumieć, że ich życie i szczęście jest ważniejsze niż życie i
@muchatse: skoro byliście przyjaciółmi to jak najbardziej możesz mu o tym powiedzieć jak się czujesz z jego zachowaniem, bez żadnych inwektywów.
Jak długo są razem?Jeśli kilka miesięcy to jeszcze nie jest aż tak dziwne, po prostu mógł się mocno zauroczyć. Ty miałeś już kilka związków więc podszedłeś do tego bardziej na chłodno niż on.
Macie w ogóle jakikolwiek kontakt przez jakiegoś whatsappa? Naprawdę czujesz, że on ma Cię w dupie i
@muchatse: prawdziwy przyjaciel poczeka aż kolega się nacieszy nowa relacja. Jak znacie się od dziecka to co za różnica czy przez 2-3 lata będziecie widywać się rzadziej? Jeśli chcesz mieć przyjaciela na całe życie to co to jest 2 lata?
@muchatse: jak to pierwszy związek to lepiej mu pomóż, żeby go baba wokół palca nie owinęła. Ile to się człowiek napatrzył na kolegów, co to dla pańci wszystko, a potem ani kolegów, ani baby ( ͡° ͜ʖ ͡°)