Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich #mlm scamów najbardziej udanym jest bez wątpienia sekta Thermomixiarzy xD
Nakłonić jelenia na jakieś pseudoszkolenia i zakup jakiegoś starter packa z kosztem 500 zł na minusie a nakłonić jelenia na zakup gara z WiFi za 6000 zł to jest mistrzostwo świata xD
I to wszystko są młodzi ludzie, którzy śmieją się ze starców że są naiwni i kupują zwykłe garnki za kilka tys zł xdd

#frajerzyzmlm #thermomix #bekazpodludzi #quovadis
  • 307
@NaczelnyWoody: niby racja ale mam w swoim otoczeniu dwie osoby z tym garnkiem i prawda jest taka, że jak mnie zapraszają to wychodzę chyba z 5kg cięższy, tyle dobrego jedzenia, że nie można przestać go wpychać

zapewne bez tego garnka też by dobrze gotowały no ale taką prawidłowość widzę
że coś jest głupim wydatkiem nawet, jeśli ma się na to pieniądze


@Ogau: Nie, to Ty nie rozumiesz. Jak sie ma pieniadze to nie ma glupich wydatkow.

Te wydatki sa glupie tylko dla tych ktorzy nie maja tyle zeby bezstresowo kupic. Taka roznica.

Ja ja pojalem. Nie oceniam zakupow kogos kto ma wiecej pieniedzy niz ja. No bo niby jak mam to robic? Co mi do tego i na jakiej podstawie
@maad ale potrafisz czytać? SPRAWDZAŁEM i efekt końcowy jest praktycznie taki sam. Ba, ciasto na pieczywa i placki wychodzi lepiej na Lidlomixie. Do tego lidlomix ma lepszy wyświetlacz. A co z tego, że Thermomix mi przykładowo cebulę szybciej posieka?! TO nie jest warte płacenia 4000zl więcej. Oba sprzęty są zajebiste, ale jak ktoś szanuje pieniądze to nie zapłaci 3 razy więcej za praktycznie to samo tylko po to żeby firma była bardziej
@NaczelnyWoody @gorzki99 nas thermomix przekonał do siebie po prostu wolnym czasem podczas gotowania. Zrobienie obiadu mając pod opieką trójkę dzieci w wieku od 2 do 6 lat to może być wyzwanie. Samemu ich pilnując to robienie naleśników jest wyzwaniem, żeby tego nie przypalić. Thermomix to dla nas poprostu rozwiązanie jednego z problemów. Czy to drogie rozwiązanie wyimaginowanego problemu, to już sobie każdy musi odpowiedzieć sam. Nam się sprawdza. Ale z drugiej strony
@NaczelnyWoody:
Ah yes, dawno nie było dyskusji o thermomixie na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Obecnie nie posiadam ale do swojego mieszkania będzie to jeden z pierwszych zakupów, rodzice korzystają praktycznie codziennie mega ułatwia i przyspiesza gotowanie, samo się myje, kroi. A ludzie którzy porównują thermomixa do lidlomixa widać że nigdy nie korzystali ani z jednego ani z drugiego ( ͡°( ͡° ͜ʖ
@Faraluch @scriptkitty : tylko że Thermomix NIE zapewnia tej samej funkcjonalności co podstawowy sprzęt sprzęt kuchenny (patelnie, garnki, blender i robot/mikser), a kosztuje dużo więcej. Czy w thermomixie przygotuję sobie stek z karmelizowaną marchewką i szparagami? Nie. Schabowego? Nie. Cokolwiek faszerowanego? Nie. Cokolwiek smażonego? Nie. Czy mogę przyrządzać jednocześnie dwie różne rzeczy które wymagają odmiennej obróbki (jak to mogę zrobić na patelni i garnku)? Nie.

Czy Audi będąc kilkukrotnie droższe oferuje mniejszą