Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich #mlm scamów najbardziej udanym jest bez wątpienia sekta Thermomixiarzy xD
Nakłonić jelenia na jakieś pseudoszkolenia i zakup jakiegoś starter packa z kosztem 500 zł na minusie a nakłonić jelenia na zakup gara z WiFi za 6000 zł to jest mistrzostwo świata xD
I to wszystko są młodzi ludzie, którzy śmieją się ze starców że są naiwni i kupują zwykłe garnki za kilka tys zł xdd

#frajerzyzmlm #thermomix #bekazpodludzi #quovadis
  • 307
@misiek735: tak szczerze jako osoba ktora uwielbia gotowac - mam robota, blender itd. itp. ale nic nie daje takiej radochy jak porzadny noz - dostalem taki pro na urodziny i do tego zestaw do ostrzenia - i to jest dopiero zabawa :)
@lsh oczywiście ja Ciebie doskonale rozumiem. Mi jak i mojej różowej najbardziej doskwiera wybór potraw bo ciągle brakuje pomysłów co mmszybkiego i w miarę łatwego można przygotować, a taki lidlomix by mi to ułatwił.

Dokładnie taką samą zajawkę co Ty masz do gotowania ja mam do muzyki, więc każdy robi to co lubi
@m-wjeczur @m-wjeczur sorry zgubiłam się w czytaniu ze zrozumieniem - połączyłam gary z tym że w resto nie używa się TM. Zgadzam się z tym że to nie żaden luksus, tak jak iPhone nie jest luksusem, poprostu produkt premium w zastosowaniu domowym zastępujący kilka urządzeń np. grzałkę do sous-vide, parowar, wagę blender itp. Chodzi o wygodę, oszczędność miejsca, szczególnie w aneksach kuchennych czy małych kuchniach w bloku. W kuchni profesjonalnej to przygotowanie