Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich #mlm scamów najbardziej udanym jest bez wątpienia sekta Thermomixiarzy xD
Nakłonić jelenia na jakieś pseudoszkolenia i zakup jakiegoś starter packa z kosztem 500 zł na minusie a nakłonić jelenia na zakup gara z WiFi za 6000 zł to jest mistrzostwo świata xD
I to wszystko są młodzi ludzie, którzy śmieją się ze starców że są naiwni i kupują zwykłe garnki za kilka tys zł xdd

#frajerzyzmlm #thermomix #bekazpodludzi #quovadis
  • 307
no to niezle gowno dla debili.


@Arcyksienciuniu: Tobie by sie kurs czytania ze zrozumieniem przydal - zainwestuj nawet 10k bo sie oplaci.

Moze wtedy zrozumiesz:

Wrzucasz skladniki - naciskasz guzik i idziesz ogladac tv. Za jakis czas masz gotowa zupe. Bezobslugowo.

Aha. To tak samo jak z garnkiem za 20 zł. Ty dzbanie.


A taki dzban jak @lord_xenu: tez by potrzebowal tego kursu.
Posluchaj baranku - ja gotowac i lubie
@Nowystaryziel: Jak gotujesz w garze to musisz pilnowac "palnika" Po czasie musisz zmniejszyc zeby sie gotowalo a nie wylazlo z garnka, Potem jak juz sie wywar zagotuje doajesz czy tam ogorka czy pomidora (zaley jaka zupa). Clue jest takie ze co jakis czas musisz garnek obslugiwac. Czy to zwiekzajc czy zmniejszajac palnik. NIe powiesz mi ze jak robisz ogorkowa to wszystko wrucasz na raz do garnka, odpalasz kuchenke i idzesz ogldac
@NaczelnyWoody: mimo że hejtuje thermomixa na każdym kroku to odjechałes typie.

Zamiast iPhona też możesz kupić 10 Xiaomi ale ludzie chca mieć produkt premium, który ładnie wygląda, który każdy zna. Nie sprzedaje się samego thermomixa tylko uczucie posiadania sprzętu i bycia częścią grupy.

Jak ktoś nie ma czasu gotować i średniej jakości dania to i tak poprawa względem tego co gotuje na codzien to jest to dla niego świetny zakup.

A
@NaczelnyWoody: O cholera. Tym wpisem właśnie uswiadomiles mnie ze Thermomix, to nie jest zwykle acz drogie urządzenie kuchenne, które mogę sobie kupić w pierwszym lepszym sklepie - a bylem święcie przekonany. Tutaj trzeba skladac zamowienie razem z prezentacją??? Xd Chocby nie wiem jak dobry był ten sprzęt to tego typu model sprzedaży już zapala czerwoną lampkę. Po prostu nie. To już lepiej lidlomixa, 3x tanszego, a i ze zwrotem czy gwarancja
Fajne porównanie, takie niezbyt trafne ( ͡º ͜ʖ͡º) Sprzętem kuchennym za max połowę ceny Thermomixa przygotujesz dokładnie takie same potrawy jak w Thermomixie. Czy Dacia będzie oferowała poziom komfortu, bezpieczeństwa i wykonania zbliżony do Audi?


@b7kj: twoje porównanie też jest takie niezbyt trafne. "Przygotujesz dokładnie te same potrawy co w termomixie" tak jak dacią dojedziesz z punktu A do B. Po co też suszarka na ciuchy,
@gorzki99: Jak gotuję zupę to w wielkim garze na kilka dni. Korzystałem z termomixa, bo siostra posiada, ale ona ma trochę rigczu i sama mówi, że to szrot nie warty ceny- czasami go używa do wyrabiania ciasta na bułki inne ciastka, lub zupy kremy dla dzieci. Ona stwierdziła, że to za drogi szajs, a drugi raz nie kupiłaby go- ale z mężem są majętni, więc dla nich to zerowe odczucie finansowe
@fraciu: W miedzyczasie najpierw ustawiasz palnik na max - potem jak sie zaczyna gotowac to zmniejszasz potem pilnujesz jak to wyglada itp.

Na netflixie nie ma reklam wiec wciszkasz pauze :P

Podalem najprostszy przyklad. Ale calosc sprowadza sie do jednego - termo jest duzo mniej "obslugowy" niz kuchenka.

I jak orzystasz czesto i Cie stac to ulatwia zycie. Wiec dlaczego nie?