Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich #mlm scamów najbardziej udanym jest bez wątpienia sekta Thermomixiarzy xD
Nakłonić jelenia na jakieś pseudoszkolenia i zakup jakiegoś starter packa z kosztem 500 zł na minusie a nakłonić jelenia na zakup gara z WiFi za 6000 zł to jest mistrzostwo świata xD
I to wszystko są młodzi ludzie, którzy śmieją się ze starców że są naiwni i kupują zwykłe garnki za kilka tys zł xdd

#frajerzyzmlm #thermomix #bekazpodludzi #quovadis
  • 307
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: w tej nitce: polaczki, które myślą, że luksus w kuchni to mikser z wagą o dokładności 5g (XDDD) i wyświetlaczem, a nie kitchen aid professional i garnki minimum le creuset z potężnym blatem z materiału lepszego niż dykta.

wiadomo, że tm ułatwia totalnemu dałnowi przygotowanie jadalnych posiłków i jest dość wygodny w środowe popołudnie jak nie chce ci się pyerdolic i stać nad garami - niemniej dorabianie do tego
  • Odpowiedz
Uzywamy go 2 lata i nie zalujemy. Zdecydowanie, cenowo nie jest oplacalny, ale podobnie np Porsche tez cenowo nie jest oplacalne, ale nadal zajebiste.


@larvaexotech: Tak ze 3 lata temu bym się zgodził, ale wydaje mi się, że tyle jest konkurencji o lepszej jakości, Tefal czy Bosch wypuścił własne sprzęty, że ciężko będzie bronić się Thermomixowi.
  • Odpowiedz
Dam Ci garnek za 20pln. wrzuc skladniki, postaw na kuchence i wroc za jakis czas. Powodzenia dzbanku.


@gorzki99: Ty nawet nie wiesz jak się zupę robi. Gdzie się uchowałeś że jeszcze żyjesz?
  • Odpowiedz
Po prostu faktem jest, że to jest przepłacony garnek z wifi i nawet użytkownicy to potwierdzają. Czy pominięcie wpisania w internet "przepis na x" i odważenia czegoś na wadze kuchennej przed wsypaniem do gara jest warte 6k? No nie jest i z tego ludzie się śmieją.


@Ogau: Ty dalej nie ogarniasz jednego. Dla Ciebie przeplacony to nie oznacza ze dla kogos innego przeplacony. I to jest to czego p0lacy nie
  • Odpowiedz
  • 4
Thermomixa widziałem tylko u byłej dziewczyny ale całkiem spoko się sprawdzało. Ale biedakom pęka dupa w komentarzach XDDDD
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Ja pierwsze slysze o thermomixie w tym kontekscie. Zawsze slyszalem o nim jako o sprzecie ktory warto kupic bo to jest taki robot z funkcja gotowania i programami, ze sie w nim tak fajnie wszystko robi, a o zadnym MLM czy starter packach nigdy nie slyszalem. I jak ktos chce oszczedzic to kupi se silvercresta z lidla, ale thermomix lepszy bo ma wieksza moc i pojemnosc czy cos.
  • Odpowiedz
ale sprzet jest dobry i fakt, ze Cie na niego nie stac i masz o to bol dupu - tego nie zmieni


@larvaexotech: Nie jest dobry. Jest zbędny i dla leniwych i głupich. Jedzenie jest słabe. Trzymanie się stricte przepisu też jest słabe. Cena jest nieadekwatna do wartości którą daje. Argument "nie stać" jest idiotyczny bo nie chciałbym tego z dopłatą. To ujma na charakterze człowieka.
  • Odpowiedz
@djtartini1: mam nadzieję, że tak jest. Sama idea sprzętu jest bardzo fajna i konkurencja na tym polu na pewno będzie dobra dla konsumenta. My mamy Thermomixa teraz więc nie śledzę tak tematu, mam nadzieję, że jak już thermoś się rozpadnie za x miesięcy/lat to będzie więcej konkurencji na rynku :P bo to oznaczać będzie lepszą cenę i ogólnie lepszą jakość.
  • Odpowiedz
Ty nawet nie wiesz jak się zupę robi. Gdzie się uchowałeś że jeszcze żyjesz?


@lord_xenu: Zyje 43 lata. Wiekszosc to ja gotowalem wiec nie wiesz o czym mowisz. Co wiecej - opinie znajomych sa takie ze mi to nieze wychodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
Ty tu jesteś biedakiem bo masz takie rozumowanie.


@lord_xenu: Tyle jadu w komentarzach że to chyba jedyna opcja. O modelu biznesowym dotąd nic nie wiedziałem ale sam Thermomix jest spoko dla osób upośledzonych kulinarnie
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: W poprzedniej robocie miałem kolesia który wcisnął ten magiczny garnek 2 Grażynom z biura. Po około roku (tak mi się wydaje, może trochę więcej może mniej) wisiało na FB info o sprzedaży. Jednak przed parę tygodni były zachwycone i same to wciskały ludziom jakie super urządzenie i każdy powinien je mieć.
  • Odpowiedz
Ich nie stac to "przeplacone"


@gorzki99: tutaj skończyłem czytać. To ty nie rozumiesz, że można mówić, że coś jest głupim wydatkiem nawet, jeśli ma się na to pieniądze. Ze spermiarzy płacących za onlyfansa też zabronisz mi się śmiać? xD
  • Odpowiedz
@gorzki99: no to jak termomix rozwiązuje problem zupy gdzie mieso z koscią musie sie pogotować a warzywka z mrożonej paczki wrzuca sie na ostatnie minuty.a no i w międzyczasie jakies ziolmnioczki czy coś.
  • Odpowiedz