Wpis z mikrobloga

@Ssslave To mówi tak: zdjęcie jest z lat 90tych od tego czasu seba i walduś nauczyli się kłaść płytki i kartongipsy teraz każdy ma swój dom i mieszkanie na wynajem. Są 4x bogatsi od ciebie.
  • Odpowiedz
@Major_K: "Zdjęcie jest z lat 90tych". Bzdura. W tle widać Forda Mondeo mk4 lub Focusa mk2 fl - oba produkowane od 2007r. Zakładając średni wiek aut w polsce można przypuszczać, że zdjęcie pochodzi z lat 2014-2016. Co do osób na pierwszym planie to zmieniło się to, że obecnie dostają od państwa pieniążki na papieroski i browary. No może jeszcze jakaś odsiadka wpadła u któregoś z sebów... ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Major_K: chciałbyś. Ci ludzie są genetycznie niezdolni do zarabiania pieniędzy. Żeby zarabiać w budowlance to trzeba przynajmniej być ogarniętym życiowo, być zdolnym do zachowania trzeźwości kilka dni pod rząd, w innym przypadku tułają się od budowy do budowy, tam gdzie kilka dni dłużej będą ich znosić.
  • Odpowiedz
Zakładając średni wiek aut w polsce można przypuszczać, że zdjęcie pochodzi z lat 2014-2016.


@CentrykT800: @kinson Zdjęcie po raz pierwszy pojawiło się w sieci we wrześniu 2015 na stronie demotivation.me jako klasyczny demotywator z czarną ramką i podpisem w cyrylicy.

Natomiast kiedyś widziałem wątek, w którym ktoś twierdził, że to piwo jest ukraińskie i wstawił duże zdjęcie butelki.
  • Odpowiedz