Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich #mlm scamów najbardziej udanym jest bez wątpienia sekta Thermomixiarzy xD
Nakłonić jelenia na jakieś pseudoszkolenia i zakup jakiegoś starter packa z kosztem 500 zł na minusie a nakłonić jelenia na zakup gara z WiFi za 6000 zł to jest mistrzostwo świata xD
I to wszystko są młodzi ludzie, którzy śmieją się ze starców że są naiwni i kupują zwykłe garnki za kilka tys zł xdd

#frajerzyzmlm #thermomix #bekazpodludzi #quovadis
  • 307
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: NIe ma to jak miec ograniczony umysl co nie?

Uzywales kiedys thermomixa?

Zeby byla jasnosc - nie mam i nie namawiam bo to nie jest dla kazdego. Ale mialem mozliwosc uzywania wiec ja raczej wiem o czym mowie.

Najbardziej rozwalaja mnie na lopatki ci ktorzy nie wiedza a mowia. Zawisc czy co? Ze Ie nie stac? MNie stac ale mi to niepotrzebne wiec nie kupie.
  • Odpowiedz
  • 552
@gorzki99: Typie, czy Ty jesteś normalny? XD
Raczej nie, bo gdybyś był to by Ci się zapaliła czerwona lampka że wydawanie na garnek z wyświetlaczem 6000 za które kupiłbyś 2-3 kuchenki indukcyjne średniej klasy wali scamem z kilometra xD
@papugatotwardziel to samo pytanie do ciebie xD
  • Odpowiedz
Typie, czy Ty jesteś normalny? XD

Raczej nie, bo gdybyś był to by Ci się zapaliła czerwona lampka że wydawanie na garnek z wyświetlaczem 6000 za które kupiłbyś 2-3 kuchenki indukcyjne średniej klasy wali scamem z kilometra xD


@NaczelnyWoody: Typie wlasnie udowodniles ze ja jestem normalny a Ty jeszcze troche nad normalnoscia musisz popracowac.

Nie masz zielonego pojecia o czym piszesz porownujac thermomixa do plyty indukcyjnej. Twoja ignorancja wybila wlasnie
  • Odpowiedz
@papugatotwardziel jest zajebisty jak jesteś singlem ewentualnie mieszkasz w dwie osoby.
Dla mojej czteorosobej rodziny nie sprawdził się, bo wszystko musiałem gotować na dwa razy. codziennie w kuchni bo nie da się zrobić czegoś na dwa dni (oprócz ciasta na pierogi, bo tego można #!$%@?ć sporo).
  • Odpowiedz
  • 151
jak ci przeszkadza to nie kupuj, ja lubie termomix, nawet duzo szefów kuchni ma go u siebie do robienia pół produktów. Robisz cos w stylu nie znam się ale się wypowiem xd


@cytrynooowaaa: łolaboga nie szkaluj świętego thermomixa XDD
  • Odpowiedz
brzmisz jak typowy sekciarz z MLM xD


@NaczelnyWoody: No i widzisz jak latwo spoleczenstwem manipulowac? To spoleczenstwo jest tak proste ze nawet nie trzeba nic robic. Same sie manipuluje.

Dla Ciebie jestem "sekciarzem z mlm". Tymcasem od prawie 20 lat sobie pracuje na UoP. Nigdy nie kupilem zadnego garnka, posciali, termomixa czy co tam jeszcze. Nigdy nie namawialem nikogo do zakupu tegoz.
Ale Ty juz
  • Odpowiedz
  • 16
@NaczelnyWoody mnie to zawsze zastanawiało jak oninwgl te garnki dają radę wciskać młodym ludziom. chwila w google i się okazuje, ze Amazon, czy pan chińczyk taki sam garnek sprzeda za 100 USD or so. za kolejne pięćdziesiąt dorzuci jeszcze 10000 przepisów z nietoperza, wok, brytfanne i samego suszonego nietoperza ( dobrze działa na potencję podobno).
ale za to co jest fajne w tym mlm to jak ktoś się napadli z tych
  • Odpowiedz
jest zajebisty jak jesteś singlem ewentualnie mieszkasz w dwie osoby.


@tryb_graficzny: zapomniałeś dodać że jak jesteś upośledzony. Jak byłem raz u znajomej co tak te gówno zachwalała to myślałem że coś się w sprzęcie popsuło bo jedzenie jest do dupy. No ale umiem sam gotować.

nawet duzo szefów kuchni ma go u siebie do robienia pół produktów.


@cytrynooowaaa: x #!$%@? d. A marco pierre white poleca kostki knorr
  • Odpowiedz
  • 162
@NaczelnyWoody: Też nie mogę uwierzyć co tu się #!$%@?, że wykop jest skrzywiony to wiedziałem, ale że jest tu mafia thermomixowa to mnie autentycznie przeraża. Płacić 300% ceny lidlomixa tylko dlatego, że ktoś wpadnie i zrobi prezentację. Po czym 2/3 ludzi korzysta z tego raz na miesiąc, tylko po to żeby nie było, że stoi w kącie. Potem się dziwić, że ludzie #!$%@? mają jak #!$%@?ą kasę na thermomixy w
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: ale Ty wiesz ze Thermomix to spoko sprzet? Nie popieram ich posranego modelu sprzedarzy, ale sam sprzęt jest naprawde dobry.

Uzywamy go 2 lata i nie zalujemy. Zdecydowanie, cenowo nie jest oplacalny, ale podobnie np Porsche tez cenowo nie jest oplacalne, ale nadal zajebiste.

Mowiac o tym, ze to tylko "garnek z wifi" widac ze mowisz przez pryzmat bolu dupy, bo to serio dobre i praktyczne urzadzenie.
  • Odpowiedz
  • 172
@kiszczak: Fajne porównanie, takie niezbyt trafne ( ͡º ͜ʖ͡º) Sprzętem kuchennym za max połowę ceny Thermomixa przygotujesz dokładnie takie same potrawy jak w Thermomixie. Czy Dacia będzie oferowała poziom komfortu, bezpieczeństwa i wykonania zbliżony do Audi?

@gorzki99 Mnie stać, miałem okazję korzystać, pooglądać u rodziny, pooglądać przepisy na YT i sorry, ale to jest sprzęt dla kompletnych kuchennych lebieg i tyle.

Pal sześć, może
  • Odpowiedz
@cytrynooowaaa:

"nawet duzo szefów kuchni ma go u siebie do robienia pół produktów" - typowy argument z prezentacji, który powtarza każdy, gdy nie ma jak uzasadnić funkcjonalności. Napisz jeszcze, że Barack Obama ma i chwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
napisz co w tym termomiksie jest fajnego i wartego te 6k


@Arcyksienciuniu: Czytasz ze zrozumieniem? Napisalem ze nie mam i nie pracuje w naganianiu.

Moge Ci napisac moje wrazenia z uzytkowania (dawno temu - generacja duzo wczesniejsza, o obecnej wiem
  • Odpowiedz