Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich #mlm scamów najbardziej udanym jest bez wątpienia sekta Thermomixiarzy xD
Nakłonić jelenia na jakieś pseudoszkolenia i zakup jakiegoś starter packa z kosztem 500 zł na minusie a nakłonić jelenia na zakup gara z WiFi za 6000 zł to jest mistrzostwo świata xD
I to wszystko są młodzi ludzie, którzy śmieją się ze starców że są naiwni i kupują zwykłe garnki za kilka tys zł xdd

#frajerzyzmlm #thermomix #bekazpodludzi #quovadis
  • 307
@NaczelnyWoody: powiem tak. mama kupiła termomixa w 2001 roku za zawrotną wtedy cenę 2400 zł. Poza tym że zmielila łyżeczkę i musiała wymienić noże działa bez problemu do dziś. Teraz się zastanów ile masz w kuchni ekektrośmieci które za 3 lata (po gwarancji) padną. Pozdrawiam cieplutko.
@NaczelnyWoody miałem okazję korzystać wielokrotnie z thermomixa i nie mogę zrozumieć jak można się na to skazywać:
1. Waga potrafi sama przeskakiwać i ma dokładność do 5g xD
2. Pokrętło do ustalania temperatury, czasu i szybkości mieszania/mielenia jest wyjątkowo nieprecyzyjne, jak za szybko przekręcisz to dzieją się rzeczy niestworzone,
3. Mycie tego to jakaś porażka, "magiczne sposoby" na czyszczenie nie działają, trzeba ręcznie walczyć z syfem w zakamarkach ostrza mieszająco-tnącego,
4. Przeważnie
@lord_xenu: Nie mam thermimoxa i nie widzę logicznego sensu w porównaniu thermomixów do innych scamowych piramid finansowych. IMO to brzmi jak ból dupy, bo ludzie kupują sobie coś droższego. Pędziłbym osobiście takich dziadów którzy pierniczą takie głupoty na forum i zbierają kolejne plusy od biedaków. Jak wspomniałem coś podobnego jak pęknięcie dupy ludzi o ceny produktów Apple
@Arcyksienciuniu

napisz co w tym termomiksie jest fajnego i wartego te 6k


Kiedyś typ mi napisał, że jest super bo robi... risotto. I on nie musi stać nad garem i co chwila mieszać i dolewać płynu tylko wrzuca ryż i mu samo gotuje. XD

Typ autentycznie jako argument podał to, że wrzuca ryż do gara z wywarem, który sam się miesza i myśli jeszcze, że mu to coś risotto zrobiło. XD
@kiszczak no to teraz wchodzę ja cały na biało, porównywałem Thermomixa i Lidlomixa w praktyce, ŻADNEJ różnicy wartej dopłaty 4000zl do Thermomixa. Thermomixiarze to sekta i to jest fakt - jak "twoja" Grażyna pójdzie na spotkanie z koleżankami to wstyd powiedzieć, że mąż jej Lidlomixa kupił, ale Thermomixem to pewnie się chwali na prawo i lewo bo mózg ma wyprany, że to marka premium.