Wpis z mikrobloga

: Bądź ruchany przez PiS 8lat, zagłosuj na PO, bo nie pamiętasz już jak ruchało cię 8lat wcześniej.


@woj_st: Delikatnie obudzili, ucałowali, posmarowali wazeliną czekoladowe oczko i z czułością wyruchali. Tutaj #!$%@? mi gonga podczas snu, zerżnęli w dupę bez wazeliny i wysrali się na mordę. Co wolisz?
  • Odpowiedz
Bądź ruchany przez PiS 8lat, zagłosuj na PO, bo nie pamiętasz już jak ruchało cię 8lat wcześniej.


@woj_st: Najlepsze, ze PiS to takie dno, ze nawet nie trzeba się silic by szukać argumentów przeciw „PiS PO jedno zło”.

Gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego oraz zastępcę ministra sprawiedliwości który zrobił się tez prokuratorem generalnym i Pawlowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego?
Albo waliło na propagande
  • Odpowiedz
najdroższy Narodowy, walki przy Euro 2012 na skale jakiej pis może pozazdrościć

- kasa z OFE


@woj_st: narodowy kosztował 2mld, to o polowe mniej niż PiS wywala rocznie na TVP. Kiełbaska wyborcza w postaci 14 emerytury to 21 mld. Na raz. Euro 2012 to był pikus.

A argument na „kasa z OFE” pokazuje ze jesteś lemingiem który nie wie nawet czym jest subkonto w ZUS ani jak było ofe finansowane
  • Odpowiedz
@woj_st: Druga kadencja PO przypadała na moje studia, czyli początek mojego życia na własny rachunek. I to co pamiętam, to że ceny przez te 5 lat studiów trzymały się na w miare równym poziomie. Jak na początku zarabiałem w fuchach po 8zł/h a pod koniec studiów miałem roboty po 20zł/h to był to olbrzymi skok w jakości życia i tego na co mogłem sobie pozwolić. Pamiętam jak na TVP zdarzało
  • Odpowiedz
@woj_st: metoda d'hondta jasno mówi że masz głosować na mniejsze zło, bo inaczej emeryci wybiorą ci rząd. Ruchanie PO było pięciokrotnie mniejsze niż pranie mózgu i ruchanie PiS i chyba sam to potwierdzisz, jak nie to dodaje cie do listy jełopów naczelnych wykopu. Lista afer PiS o wadze kilkukrotnie większej niż to co podałeś jest kilkukrotnie dłuższa
- ostrołęka
- tupolewizm
- turów
- odra
- inflacja jak
  • Odpowiedz