Wpis z mikrobloga

@Ayessare: Głosując na PIS wiesz jak bedzie i jak bedzie duże rozdawnictwo, głosując na "Pis2" chociaż nie bedzie 500+ także nawet katotaliban bez rozdawnictwa to spoko opcja a na aborcje to sobei do czech pojedziesz
@woj_st: ale #!$%@? XD dopiero co świeży wałek z igrzyskami europejskimi, wybory kopertowe, respiratory, maseczki, miliardy dla TVP na propagandę i wiele innych. Miałem odpowiadać na resztę ale zobaczyłem

zrobienie z tvp tuby propagandowej, tusk klepiący się z prowadzącym po fiutach w programach w tvp2. Tak, to PO zapoczątkowało robienie z publicznej telewizji tv reżimowej, PIS to popchnął dalej.


i już wiem że jesteś miernym pisowskim trollem więc nie będę się
zagłosuj na PO, bo nie pamiętasz już jak ruchało cię 8lat wcześniej


@woj_st: pamiętam, ruchało dużo łagodniej ze znacznie większą miłością. Jak ktoś porównuje gnój który robi PiS ze swoją bandą patałachów, a aroganckie ale nieporównywalnie stabilniejsze rządy PO, to jest najlepszy dowód że sam albo nie pamięta, albo sam był wtedy berbeciem, któremu całą wizję rzeczywistości wpoił pijany wujek
@zloty_wkret ale to mam wierzyć w Konfederację, która nawet jak jeszcze nie tworzy rządu to już się zachowuje jak się zachowuje? Mam nie krytykować Mentzena, który nawet posłem jeszcze nie jest, a już przejawia butę i pogardę do innych, a większość jego wypowiedzi to cyniczne politykowanie, żarciki, unikanie odpowiedzi? W czym on się różni od obecnych polityków i rządzących? Tylko tym, że jeszcze nie rządzi.

Pomijam nawet resztę śmietanki Konfy, która już
Bądź ruchany przez PiS 8lat, zagłosuj na PO, bo nie pamiętasz już jak ruchało cię 8lat wcześniej.


@woj_st: Konfederatom i symetrystom się wydaje, że nikt nie pamięta rządó PO i dlatego jest skłonny na nich zagłosować.
Otóż nie, wszyscy wszystko pamiętają. I było lepiej, dlatego chcę wrócić do rządu KO. Są dwa realne scenariusze: rządzi PiS albo PO. Wybieram ten drugi.
najdroższy Narodowy, walki przy Euro 2012 na skale jakiej pis może pozazdrościć


@woj_st: Jakieś dowody na te wałki? Ktoś może został oskarżony, albo poszedł siedzieć?

kasa z OFE


@woj_st: Zdajesz sobie sprawę, że ta kasa poszła na subkonto w ZUS? I nikt nie zmuszał do wyjścia z OFE, kto chciał mógł zostać.

amber gold


W jaki sposób PO jest za to odpowiedzialne? Prokuratura co najwyżej zawiodła. Ostrzeżenia KNF były.

-
i gdy będą mieli te 15% poparcia, w Polsce będzie zakaz 5g, nakaz jedzenie psów, Polska wyjdzie z UE i wprowadzony zostanie zdroworozsądkowy konserwatyzm JE Putina, a autyzm i inne choroby będą leczone tylko i wyłącznie "generatorem plazmowym" lub u lokalnej szamanki, bo ktoś kiedyś coś napisał na twitterze

@Wokawonsky: Cieszę się, że to rozumiesz
@dr3vil: Kompromitujesz się ty, odpowiadając na wszystko zdaniem: Kłamstwa i PiSowskie manipulacje. Nie chce mi się na ciebie marnować czasu, bo mi nikt za to nie płaci xD