Wpis z mikrobloga

Siema!

Mój sezon zbliża się wielkimi krokami, bo już tylko 16-17 dni pozostało do rozpoczęcia kolejnych zmagań na scenie.

Jako że prace mam zrobioną na bieżąco i wyrabiam się, to do końca tygodnia przyjmę kilka nowych osób w promocyjnej cenie (-20% na pierwsze 8 tygodni współpracy 550->440zł). Dalszy koszt współpracy to 250zł miesięcznie lub mniej jeśli płacimy z góry za dłuższe okresy czasu.

Czym jest prowadzenie online u mnie?

Prowadzenie online obejmuje:

Indywidualny plan treningowy oraz dietę (wyliczenie kcal i makro oraz rozpisanie 3 przykładowych dni jedzenia),
Stały kontakt na FB/What’s app
Monitorowanie efektów, wprowadzanie zmian, tak żebyś cały czas robił progress,
Korygowanie techniki ćwiczeń, wysyłasz filmiki, a ja wszystko tłumaczę,
Dobór suplementacji, a raczej w większości przypadków otworzenie ludziom oczu, że większość rzeczy nie jest im potrzebna,
Nauka, czyli pytasz do woli, a ja tłumaczę,
Prowadzę również osoby używające doping lub chcące zacząć lub aspirujące to wyjścia na scenę.
Zmiany w makroskładnikach i kcal robimy praktycznie co tydzień, zmiany w planie treningowym rzadziej, ale co około 12-15 tygodni zmieniamy plan dość mocno.

#dieta
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#pokazforme
#sterydy
Lewusx - Siema! 

Mój sezon zbliża się wielkimi krokami, bo już tylko 16-17 dni pozos...
  • 11
@Lewusx:

Dobór suplementacji, a raczej w większości przypadków otworzenie ludziom oczu, że większość rzeczy nie jest im potrzebna

Suplementacja ogranicza się praktycznie tylko do ile masz pieniędzy i czasu, bo jest na prawdę masa substancji które dają pozytywne efekty, ale jeżeli ktoś nie ma kasy to nawet kreatyna mu nie potrzebna
@Lewusx: Oczywiście jeżeli patrzymy tylko na "fitness" i osoby rekreacyjne to tak.
Ale jak weźmiemy pod uwagę takie działy jak longevity albo nootropics to lista się tylko zwiększa i zwiększa.
Chodziło mi głównie o to że ludzie później piszą że suplementy w większości nie działają i jest to strata kasy, a działają tylko nie tak opisują to firmy je sprzedające.
mega polecam Matiego, robi super robotę, sam ze współpracy mam poczucie, ze ma ogromna wiedzę, którą tez w prosty sposób potrafi przekazać.
@Pan_Szeryf: podaj jakiś przykład tych suplementów co działają ale inaczej niż firmy to opisują. Jak narazie badania nad longevity mają dużo sprzecznych wyników zależnie od tego który naukowiec się za to weźmie.
@Kibix: Nie wiem czy zrozumiałeś więc napiszę tak:
Weź dowolny suplement z np. takiego sfd i poczytaj co o nim piszą na sklepie
Następnie wejdź na examine.com i poczytaj co tam o nim pisze

Sklepy wypisują niestworzone bajki jak to dany suplement poprawia energię, spala tłuszcz i naprawia wątrobę, potem ludzie słuchają tych bzdur i piszą że suplementy nie działają bo suplement nie dał takich efektów jak to wypisują w sklepie.