Wpis z mikrobloga

  • 0
@AnimeRPG: nie bronię księdza pedofila to są tylko twoje urojenia wynikające z tego, że polityka zlasowała ci mózg. Niedziela jest idź się przewietrz, a nie na Wykopie siedzisz i prowadzisz jakieś chore krucjaty. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@AnimeRPG: za 'popelnil samobojstwo, elegancko' xD

moze jakby gownoz polityka mi sie nie pokazywalo mimo, ze mam na czarno (dzieki mihau) to moze bym nie kliknal xD ogolnie mame widzisz plusa dajesz plusa
  • Odpowiedz
@AnimeRPG nietoleruję samosądów. Nieakceptuję kontrowersyjnych treści na podstawie jednych wpisów powielanych wielokrotnie bez jakiekolwiek weryfikacji. Uważam za niestosowne wyolbrzymianie treści by nadać im odpowiedni charakter pod swoją tezę.
  • Odpowiedz
@AnimeRPG: Jeśli już to był to nieobyczajny wybryk a nie prezentowanie małoletniemu poniżej lat 15 wykonywania czynności seksualnej, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Pewne środowisko zaszczuło człowieka dla politycznej korzyści. Tyle w temacie, nie pisz do mnie więcej.
  • Odpowiedz
@AnimeRPG: #!$%@? cie to interesuje xD a jak tak bardzo chcesz wiedzieć to baba zaszczuła niewinnego chłopa. tamten człowiek masturbował się w stronę morza a nie przed dzieckiem. za publiczna masturbacje dostal zasłużony mandat, a tamto babsko próbowało go wrobic w przestępstwo
  • Odpowiedz
@AnimeRPG: no masturbował się publicznie i co? poniosl przewidziane konsekwencje prawne bo dostal mandat i oprócz tego konsekwencje społeczne bo go ludzie na tej plaży pewnie wytykali palcami, ale nie obnażał się przed małoletnim tak jak mówi tamto paskudne babsko
  • Odpowiedz