Wpis z mikrobloga

Czemu zaplusowaliście obronę pedofila?

@AnimeRPG: Zaplusowałem obronę człowieka, który pod wpływem nagonki odebrał sobie życie. Nagonki spowodowanej wpisem jednej osoby na fejsie opatrzonej jedynie zdjęciem z zatrzymania...

Jakie niesprawdzone? Przecież przyjechała policja po zgłoszeniu i wlepiła mu mandat za to(który zresztą przyjął)?

Od kiedy pedofilom się wlepia mandaty zamiast ich aresztować?
  • Odpowiedz
@AnimeRPG: może poczekalibyście na jakieś dowody w sprawie ale nie no po co, wykop wydał wyrok. Tak samo można oskarżyć ciebie, przypiąć ci łatkę pedofilia bez jakiegoś śledztwa w sprawie no bo po co xD
  • Odpowiedz
@AnimeRPG uważam że w państwie prawa kolesia powinno piętnować się po prawomocnym wyroku lub/i udzielić mu pomocy jeśli takiej potrzebuje. Na niewinnego nie trafiło prawdopodobnie ale jestem przeciwnikiem samosądów. **** ale bądźmy cywilizacją rigczu a nie pisem w klimacie zachodnim
  • Odpowiedz
@AnimeRPG ja nie wiem czy walil czy nie, nie obchodzi mnie to, uważam że w normalnym kraju polityk nie powinien atakować innych ludzi tylko pomagać poszkodowanym, a w zależności jaka sytuacja wyglądała to ofiara może być tu i ten ksiądz(czy był koniobijca czy nie). uważam że taka postawa jak Twoja szkodzi nam normalnym Polakom odsunąć Pis od władzy. więcej rigczu typie
  • Odpowiedz
@AnimeRPG zaplusowałem, bo
1. Jak Duklanowski upublicznił dane ofiary to było larum u opozycji a teraz jakoś cisza, ze sami publikują dane pedofila do linczu i doprowadzili go do samobójstwa przez nawiedzone Grażyny i Januszy, tych samych co życzyli Duklanowskiemu i cieciom z Radia Szczecin śmierci
2. Dostał przewidzianą zgodnie z prawem karę - mandat
3. Gdyby został potiqerdzony jakikolwiek czyn karalny (walenie konia do dzieci) to zostałby zawinięty
4. Jeśli
  • Odpowiedz
  • 0
@xDawidMx:

Jeśli żul wali konia w tramwaju lub autobusie pełnym dzieci to z automatu jest pedofilem?


Tak, żul, lewak, ksiądz, nauczyciel, prawak itp. W każdym przypadku TAK
  • Odpowiedz
@AnimeRPG: Po pierwsze dlatego, że nie był pedofilem. Dostał mandat za wybryk nieobyczajny - z kodeksu wykroczeń. A pedofilia to zupełnie co innego (przestępstwo z kk) i oba mają zupełnie inne przesłanki. Przyjęcie mandatu dowodzi tylko tego, że polerował Wiplera na plaży. Nie ma dowodów aby robił coś z dziećmi ani wobec dzieci. Pedofilia zakłada, że przynajmniej próbował dobierać się do dzieci, a tutaj nikt łącznie z madką p0lką która
  • Odpowiedz
znych.

(urwa, dlaczego w nowym wykopie spacja nie robi akapitu, tylko od razu wysyła post)


@Anon_Anonimowicz: A to co zrobila Pani radna to ordynarny lincz i to bez żadnych dowodów - w najgorszym stylu którego nie powstydziła się pisowska szczujnia. I to na to co zrobiła radna jest norma w kk.
  • Odpowiedz