Wpis z mikrobloga

A ja po prostu nie trawię wydawania wyroku przez internetowe hieny. Ile to było sytuacji, w których 5 minut po zdarzeniu cały internet już wieszał sprawcę, a potem się okazywało że ktoś jest niewinny. Ostatnio była sytuacja w Poznaniu, w której gość zastrzelił narzeczonego swojej byłej, a ludzie komentowali, że dobrze jej tak bo zdradzała. To samo przy wypadkach, w których uczestniczy samochód i pieszy. Zawsze wg internetów kierowca jest winny. Ludzie...
a jest pewność, że gość faktycznie w ogóle walił konia?


@uirapuru: Tak. Przyjął mandat dosłownie za walenie konia.

W sensie, że de facto pedofilia jest u nas zdekryminalizowana i jak policja wystawi za nią mandat to i tak jest dużo ? XD


@Aerin: Ile masz lat, piętnaście? Tak, jeszcze nei tak dawno wszelkie sprawy o pedofilię wśród kleru miały ukręcane łeb, choćby Piotrowicz się na takiej wybił gdzie nie dopatrzono
@uirapuru: Tak. Przyjął mandat dosłownie za walenie konia.


@pogromca_krasnali: to nie jest jednoznaczne z tym, że to zrobił faktycznie. Nigdy nie przyjmowałeś mandatu za "rzucanie papierków" ? Wyobraź sobie sytuacje, jakaś #!$%@?ęta baba robi afere, ludzie cie przytrzymują do przyjazdu policji, mowisz, ze nic takiego nie zrobiłeś i masz opcje: isc do sądu i tam próbować sie oczyscic, albo dla swietego spokoju wziąć mandat i zniknąć. Za dużo niejasności jak
to nie jest jednoznaczne z tym, że to zrobił faktycznie.


@uirapuru: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ale fikołek. Nie, no każdy chociaz raz przyjął mandat za walenie konia na plaży chociaz nie walił.

Nigdy nie przyjmowałeś mandatu za "rzucanie papierków" ?


@uirapuru: Nie, i nie przyjąłbym gdybym nie rzucał. Jedyny mandat jaki dostał to za przejście na czerwonym świetle który przyjął gdyż faktycznie przeszedłem na czerwonym.

Wyobraź sobie sytuacje, jakaś #!$%@?ęta baba robi afere,
@pogromca_krasnali: troche żal, że masz takie kompletne zero wyobraźni a do tego nic w życiu jeszcze nie przeżyłeś, żeby móc się dowiedzieć w jakie sytuacje można wpaść przez #!$%@? ludzi.

@uirapuru: Nie, i nie przyjąłbym gdybym nie rzucał. Jedyny mandat jaki dostał to za przejście na czerwonym świetle który przyjął gdyż faktycznie przeszedłem na czerwonym.


ale jakbyś miał do wyboru zaplacic 100 za wypicie piwka w miejscu publicznym a 50
ale jakbyś miał do wyboru zaplacic 100 za wypicie piwka w miejscu publicznym a 50 za smiecenie, to przyjalbys ten drugi, nie?


@uirapuru: Jakbym nie dokonał żadnego czynu to nie przyjąłbym żadnego z tych mandatów.

ale jakby ktos to faktycznie zrobił, oskarżył cie, ze widział, jak waliłeś konia przy jego dziecku, to jakbyś się wybraniał?


@uirapuru: Normalnie - nie waliłem żadnego konia, idziemy #!$%@? do sądu się #!$%@?ć.

troche żal,
bo tak twierdzi jakas #!$%@?ęta baba a ty łykasz te prawde potulnie jak ministrant


@uirapuru: Ale ksiądz się przyznał że walił konia.

myslalem, ze po akcjach z Tomaszem Komendą ludzie jednak będą mądrzejsi, ale nic to widać nie daje.


@uirapuru: Ale Tomasz Komenda się nie przyznał do zgwałcenia i zamordowania Małgorzaty Kwiatkowskiej.

Widzisz drobną różnicę, czy nie bardzo?