Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: xD szukasz wśród lasek nastowianych na flirt z obcymi nie porównuj tego do normalnych lasek na ulicy zaczepianych przez statszych panów xD dla mnie tacy 30-latkowie wyglądali staro jak byłam nastolatką i to było podejrzane że się interesują
@chcialbymbycnormalny: no i rację ma, bo faceci są #!$%@? pod tym względem, ile razy mi jakaś koleżanka z lat młodości, czy teraz opowiadała, że jakiś typ starszy o 10 czy więcej lat się uśmiechnął, a potem po odwzajemnieniu jakieś krindzowe teksty walił, to taki sam typ jak spermiarze na fb i innych portalach, nie mówiąc już o przypadkach typu trąbieniu na normalnie ubrane 15 latki i młodsze idące do szkoły. Nie
@Ghostu:
Miałem taką sytuację na basenie, że jakiś gościu gapił się na mnie dobrą minutę, odwracając wzrok gdy ja mu się przyglądałem. Wstałem i z uśmiechem na ustach zapytałem - "czy my się przypadkiem nie znamy, bo przygląda mi się Pan od dłuższego czasu". No i jak w tym dowcipie - "to nie był ten słoń" - po prostu #!$%@?.
@chcialbymbycnormalny: z czasem widze ze to nie do konca tak latwo ocenic jedna strone to prawda ze polki sie nie usmiechaja wiekszosc ma mine jak srajacy kot, gdzie brytyjki potrafily sie tak o same z siebie usmiechnac ale z drugiej strony w Polsce mamy obecnie skrajna liczbe stulejarzy jestesmy hindusami europy, kiedys bylem z dziewczyna na wiejskiej imprezie to co te staruchy maja w bani ze potrafia jakis tekst zarzucic przy
@pieczony_szczur_z_ogniska: Polska to dziwny kraj. w UK babki same zagadują w pociągu, sklepie, niby pytając o byle co, uśmiechają się, rzucając żartem jak np. puszka mi prawie z kasy samoobsługowej zwaliła itd. Serio tylko w Polsce spotykam jakieś napięcie miedzy ludzmi - jak smiesz sie usmiechac, mowic do mnie. Serio jestem tutaj dwa lata i coraz bardziej mi sie podoba relacje miedzy ludzkie takie naturalniejsze.
@chcialbymbycnormalny myśle, że ona się bała, że znów trafi na #!$%@? co będzie walił jakieś cringowe teksty. Nie zliczę ile razy jak odwzajemniłam uśmiech jakiegoś typa, podchodził do mnie i gadał obleśne rzeczy. Raz nawet w pracy uśmiechnął się do mnie ochroniarz i chcąc być miłą, też się uśmiechnęłam to ten dzban codziennie za mną chodził, czułam się mega nieswojo. To serio nie jest nic miłego. Zwykły uśmiech, dla Was, a dla
W polsce dalej jak w lesie, jak śmiesz się do juleczki uśmiechać ty intzelu mizoginie.


@chcialbymbycnormalny: za kazdym razem xD mieszkam w Kanadzie, czyli pod tym wzgledem kultura jak w USA. Mlode, stare, faceci, geje, wszyscy sie usmiechaja do siebie no i mi tez weszlo w krew.
I potem przyjezdzam do Polski i odruchowo sie do kogos usmiechne, zwlaszcza do jakiejs mlodszej julki na kasie czy w autobusie - i #!$%@?,
Do mnie się kiedyś dziewczyna w sklepie uśmiechnęła, też się uśmiechnąłem.
Spotkałem ją w tym samym sklepie za kilka dni i zagadałem czy mnie pamięta... Popatrzyła ze zdziwieniem i zaprzeczyła :D
Zapytałem się czy się ze mną umówi (w bardzo oryginalny sposób zapytałem), po tym jak przestała się śmiać powiedziała, że nie umawia się z facetami poznanymi w sklepie ale zrobiłem na nie duże wrażenie i zrobi dla mnie wyjątek.
Na pierwszą