Wpis z mikrobloga

@GhostTrick: Pisze jak jest. Ale fakt ze moj pierwszy komentarz dostal zero plusow utwierdza mnie w przekonaniu ze wszyscy normalnie myslacy faceci juz dawno maja ten incelski tag #blackpill na czarnej i tylko ja mecze sie probujac Wam cos wytlumaczyc a Wy dalej swoje.

Dodaje go na czarna liste bo to nie ma sensu. Facet z doswiadczeniem realnym z pannami ktory zdymal wiecej kobiet niz Wy wszyscy na tagu razem wzieci
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska

@chcialbymbycnormalny: Ja CI wytlumaczylem o co jej chodzilo. Tylko ze Ty chyba nie bardzo przyjmujesz do wiadomosci co ja Ci napisalem. Ja przelecialem 25 lasek do samego tylko 25 roku zycia wiec dziele sie z Toba swoja wiedza o kobietach. I tyle.


Nadal giga chadzie mieszkasz na melinie z jakimiś brudasami ktore myją się raz na tydzień i płaczesz że przegrałeś życie bo straciłeś 50k czy teraz już tylko opowiadasz
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska:

Trzeba miec wiedze na temat sygnalow jakie kobiety wysylaja facetow na ktorych rzeczywiscie leca i jak sie zachowuja wtedy a to jest moim zdaniem najwazniejsza wiedza w zyciu w kwestii relacji damsko-meskich jaka facet powinien posiasc.

to pochwal się mistrzu ta tajemną wiedzą
Chyba że to coś w rodzaju 8 zmysłu i nie da się tego określić słowami xD
  • Odpowiedz