Wpis z mikrobloga

Lista sygnalow jakie kobiety sysylaja facetom ktorzy im sie podobaja (werbalne i niewerbalne razem):

1. Poprawianie wlosow
2. Rozchylanie ust
3. Odslanianie dekoldu
4. Odslanianie szyi
5. Inicjowanie dotyku np. przypadkowe szturchniecia
6. Mocny lub czesty kontakt wzrokowy czyli albo sie intensywnie patrzy albo czesto sie patrzy
7. Smieje sie z Waszych zartow nawet jak sa beznadziejne
8. W momencie smiechu patrza sie na Was
9. Swiecace, szklace sie oczy
10. Malpi rozum czyli gadanie czesto bez sensu byle by cos gadac i zeby nie bylo niezrecznej ciszy

Lista bedzie uzupelniana caly czas w miare tego jak beda mi sie przypominaly nowe wiec mozna dodawac do ulubionych

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks #tinder #badoo #sygnaly #psychologia #psychologiaewolucyjna #randki #randkujzwykopem #emocje
  • 52
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska dodam od siebie, że trzeba zwracać uwagę na to, żeby tych sygnałów było co najmniej kilka. Samo poprawianie włosów to jest b. powszechny podświadomy odruch - kobiety to po prostu robią często w trosce o swój wygląd. Także im więcej sygnałów zaobserwujesz tym większe prawdopodobieństwo.
  • Odpowiedz
Z takich ostatnich przykładów to kobieta starsza ode mnie o kilka lat (ale bardzo młodo wyglądająca) z którą rozmawiałem 30 minut per Pan Pani na pożegnanie zamiast do widzenia, powiedziała do zobaczenia i spojrzała mi w oczy w specyficzny sposób...
Podczas rozmowy dużo się do siebie uśmiechaliśmy i ogólnie rozmowa się kleiła.
Oczywiście jak to ja: dopiero po godzinie się zacząłem zastanawiać czy przypadkiem nie wpadłem jej w oko...

Za tydzień
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska:

11. Jak idzie się koło siebie blisko, to wchodzi "pod skrzydło" tak, żeby można było ją złapać za rękę.
12. Sugestywne, lecz nieświadome dotykanie drinka, poruszanie słomką w dół i w górę, muskanie nóżki kieliszka w dól i górę, zataczanie kręgów palcem na brzegu kieliszka.
13. Pochylanie się do przodu podczas rozmowy przy stoliku, wyrażające zainteresowanie.
14. Jeżeli potrzebuje rozprostować kości to podnosi przy tym ręce do góry wypinając pierś
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska

Na bardziej zaawansowanych etapach znajomości, jeszcze niekoniecznie z podtekstem seksualnym/w związku

16. Sama, pierwsza się odzywa na messengerze itd. pyta co słychać, jak trening, generalnie widać, że dąży do kontaktu.
17. Po spotkaniu jeśli byłeś autem pyta czy już dojechałeś bezpiecznie, tak samo kiedy się rozstajecie mówi, żebyś dał znać jak dojedziesz.
18. Przygotowuje Ci jedzenie.
  • Odpowiedz