Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzień dobry Mirki i Mirabelki.
Jest 5:18, nie mogę spać, wiec stwierdziłam, że do Was napiszę.
Mój chłopak miał wczoraj okrągłe 27 urodziny. Powiedział, że nic nie chce, bo wszystko ma, a tak w ogóle nie lubi obchodzić urodzin. No ale stwierdziłam, No nie można tak, to są przecież urodziny i postanowiłam kupić dla niego stoliczek na komputer do salonu, o którym mówił już od jakiegoś czasu. Urodziny spędziliśmy na mieście w 2. Prezent został w domu, bo był za wielki. Po powrocie wręczyłam wielkie pudło. Byłam pewna, że mu się spodoba, podekscytowana patrzyłam jak otwiera paczkę…. Chłopak patrzy na mnie z kwaśna miną i dodaje: sobie to kupiłaś? Nie powiedział nawet dziękuję, czy cokolwiek więcej. Chyba spodziewał się czegoś droższego. Raczej oddam ten stolik do sklepu.
Niedawno zmarła bliska mi osoba, niebieski był wtedy na piwie z kolegami. Napisałam co się stało, a później zadzwoniłam do niego, bo potrzebowałam z kimś zamienić słowo (chciałam zająć czymś innym myśli). Nie chciałam niewiadomo czego, 5min rozmowy „co tam u niego”. Wiadomość odczytał, odrzucił moje połączenie i napisał: coś pilnego, bo siedzę na środku i nie chce mi sie wychodzić xD.
Chyba czas pomyśleć czy dalej chcę byc w takim związku.
Chciałam sie tylko wyżalić. Wstyd mi to opowiadać jakiekolwiek bliskiej mi osobie.
Możecie mnie zjechać, bo jestem różowy, w końcu jesteśmy na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Mój chłopak też tu jest.
#zalesie #zwiazki




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: Chłop ci mówi, że niczego nie chce, ty mu i tak kupujesz, a czyja wina? Oczywiście, że faceta XD
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 212
@Ulfric_Stormcloak:

Twój chłop to jakiś upośledzony półgłówek. Każda sekunda z nim, to marnowanie czasu.

Zapomniałeś poprosić ją o numer telefonu i insta bo jak wiadomo potrzebuje pocieszania bo jak widać chłopak ją zaniedbuje a tacy jak ty widzę że są bardzo trodskliwili.
a stolik to było trochę za dużo, jak mówi, że nie chce, to nie chce, wyskakiwanie przed szereg nie ma sensu (chyba że on z tych co to jedno mówią a innego oczekują, ale to też red flag). było zamówić jakieś jego ulubione żarcie, ciasto upiec, cokolwiek


@Cadfael: zaprzeczasz sama sobie

Jak nie chce, to nie chcę i się nic nie robi, albo jeśli nie jesteś się autystycznym przygłupem, dziękuję babie
nowiłam kupić dla niego stoliczek na komputer do salonu


@mirko_anonim: zaplusuje zeby chlopak tez to zobaczył, może wyjaśnicie to sobie tutaj skoro nie potraficie rozmawiać twarzą w twarz jak dorośli ludzie i potrzebne jest do tego forum ze śmiesznymi obrazkami
Niedawno zmarła bliska mi osoba, niebieski był wtedy na piwie z kolegami. Napisałam co się stało, a później zadzwoniłam do niego, bo potrzebowałam z kimś zamienić słowo (chciałam zająć czymś innym myśli). Nie chciałam niewiadomo czego, 5min rozmowy „co tam u niego”. Wiadomość odczytał, odrzucił moje połączenie i napisał: coś pilnego, bo siedzę na środku i nie chce mi sie wychodzić xD.


@mirko_anonim: na początku szybko czytając zrozumiałem, że on nie
@mirko_anonim: My faceci jesteśmy prostsi w obsłudze:) Jak masz jasny komunikat: nie lubię/ nie obchodzę urodzin, nie potrzebuję prezentu, to nie ma co kombinować tylko przyjąć do wiadomości, że tak właśnie jest!
To co ty zrobiłaś to pokazanie własnemu chłopakowi, że lekceważysz jego zdanie, że go nie słuchasz z uwagą i w dodatku jeszcze oczekujesz wdzięczności za swój "trud" o który nikt cię nie prosił. Okazałaś mu brak szacunku i chciałaś
@mirko_anonim: Jprdl.. większość wykopków to totalne zjeby. A Ty powinnaś go zostawić bo po prostu nawet minimalnie Cię nie szanuje co pokazała sytuacja z telefonem. Tutaj nie ma nad czym sie zastanawiać - po prostu Ty nigdy nie będziesz z nim szczęśliwa.
@Pan_Slon:

jak mnie wku.., jak baba nie słucha tego co się do niej mówi a potem ma pretensje bo ona się starała! Powinna się starać słuchać to nie byłoby tematu.

Normalny człowiek i dojrzały emocjonalnie, by podziękował mimo wszystko. Uszanował to, że partnerka czułaby się źle z tym, gdyby nic nie przygotował na urodziny. Twoje zdanie nie jest najważniejsze.

Dojrzały emocjonalnie człowiek nie robi kwaśnej miny i fochów o takie pierdoły,