Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzień dobry Mirki i Mirabelki.
Jest 5:18, nie mogę spać, wiec stwierdziłam, że do Was napiszę.
Mój chłopak miał wczoraj okrągłe 27 urodziny. Powiedział, że nic nie chce, bo wszystko ma, a tak w ogóle nie lubi obchodzić urodzin. No ale stwierdziłam, No nie można tak, to są przecież urodziny i postanowiłam kupić dla niego stoliczek na komputer do salonu, o którym mówił już od jakiegoś czasu. Urodziny spędziliśmy na mieście w 2. Prezent został w domu, bo był za wielki. Po powrocie wręczyłam wielkie pudło. Byłam pewna, że mu się spodoba, podekscytowana patrzyłam jak otwiera paczkę…. Chłopak patrzy na mnie z kwaśna miną i dodaje: sobie to kupiłaś? Nie powiedział nawet dziękuję, czy cokolwiek więcej. Chyba spodziewał się czegoś droższego. Raczej oddam ten stolik do sklepu.
Niedawno zmarła bliska mi osoba, niebieski był wtedy na piwie z kolegami. Napisałam co się stało, a później zadzwoniłam do niego, bo potrzebowałam z kimś zamienić słowo (chciałam zająć czymś innym myśli). Nie chciałam niewiadomo czego, 5min rozmowy „co tam u niego”. Wiadomość odczytał, odrzucił moje połączenie i napisał: coś pilnego, bo siedzę na środku i nie chce mi sie wychodzić xD.
Chyba czas pomyśleć czy dalej chcę byc w takim związku.
Chciałam sie tylko wyżalić. Wstyd mi to opowiadać jakiekolwiek bliskiej mi osobie.
Możecie mnie zjechać, bo jestem różowy, w końcu jesteśmy na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Mój chłopak też tu jest.
#zalesie #zwiazki




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: Chłop ci mówi, że niczego nie chce, ty mu i tak kupujesz, a czyja wina? Oczywiście, że faceta XD
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rudyba: Nie bronie go, ale mógł nie zauwazyć wiadomości. Dziwnie byloby funkcjowac gdybysmy mieli kazdego dnia zyc w strachu i przewrazliwieniu ze kazdy telefon mialby oznaczac cos przykrego, strasznego.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @larine twój komentarz to jedno wielkie iks de. Ty cos piszesz o braku empatii czy ty wiesz w ogóle co to jest? Napisała że zmarła jej bliska osoba to oczekiwała od swojego partnera jakiegoś zainteresowania i wsparcia a ty piszesz że on powinien mieć czas dla siebie XD zero wsparcia i zrozumienia. Drobny gest na urodziny to też nic złego. Zdrowy człowiek by się cieszył. Przejrzałam twoje
  • Odpowiedz
na docenianiu dobrych chęci, partnerstwie i wzajemnym wspieraniu się,


@swiety_spokoj: ale te dobre chęci nie miały podstawy, partner wsłuch*uje się w potrzeby,a nie na siłę "uszczęśliwia"
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: 1. Jezeli zapytał czy sobie to kupiłaś, to może nigdy o żadnym biurku do kompa do salonu nie mówił? W ogole kto by kompa przenosił miedzy pokojami, co z monitorami, kablami.
2. Nie odebrane połączenie- przeciez jak odrzucał to nie wiedzial ze ktos Ci zmarł, dopiero mialas mu to powiedzieć.

Ogarnij sie typko bo strzelasz z d
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: rzadko wypowiadam się w internetach na tematy dotyczące związków, bo tu szczególnie ważny jest kontekst, ale to co czytam w komentarzach to jest takie szambo, że poczułam się wezwana do tablicy. Obydwie sytuacje są bardzo słabe. Niezależnie jakim samcem alfa nie próbuje być Twój facet to pokazuje jakim jest niedojrzałym emocjonalnie dzieciakiem. Nie trzeba tego rozkładać na czynniki pierwsze, bo to, że powiedział, ze niczego nie chce nie upoważnia
  • Odpowiedz
Faceci są bardzo logiczni i nie trzeba za bardzo doszukiwać się tutaj głebszego dna.


@eskejper: Najbardziej idiotyczne stwierdzenie ever. Faceci są bardzo emocjonalni imo nawet bardziej niż kobiety które właśnie są bardziej wyrachowane w pewnych sprawach. Skoro jest taki logiczny to czemu robi problem z takiego gówna? Gdzie tu logika? Poza tym sam sobie odpowiedz czy faceci kierują się logiką np. w doborze partnerki? Czy po prostu pragną kogoś czasem
  • Odpowiedz
Ale wy jesteście p--------i XD typ wyraźnie mówił że nie chce żadnych prezentów, zamiast to uszanować lub ewentualnie ogarnąć coś symbolicznego typu jakaś czekolada czy ulubione żarcie to mu jakiś stół kupiła XD przypomina mi się sytuacja z kumplem który miał podobnie tyle że lubi sobie pograć na kompie i się przymierzał do kupna nowej myszki. Różowa na urodziny kupiła mu jakąś "gejmingowom" myszkę z marketu z milionem podswietlen szkoda że jako
  • Odpowiedz
  • 2
trzeba było napisać śmierć. I by oddzwonił. Jak nie chciał prezentu to trzeba było nie kupować. To są zbyt skomplikowane sprawy?


@programista15cm: Czytanie to też najwidoczniej zbyt skomplikowane sprawy bo przecież w poście jest, że napisała.
  • Odpowiedz
Napisałam co się stało, a później zadzwoniłam do niego, bo potrzebowałam z kimś zamienić słowo (chciałam zająć czymś innym myśli). Nie chciałam niewiadomo czego, 5min rozmowy „co tam u niego”. Wiadomość odczytał, odrzucił moje połączenie i napisał: coś pilnego, bo siedzę na środku i nie chce mi sie wychodzić xD.


@Grx: jeżeli w tym "napisalam co się stało" było "umarł mi ktoś bliski, potrzebuje pogadać", a on odpisal to co
  • Odpowiedz