Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To uczucie gdy jest sierpień, masz 46 dni urlopu, ale stan cywilny kawaler i bez dzieci, więc na urlop możesz liczyć co najwyżej pod koniec października i to krótki, bo wtedy się blackmonth zaczyna. W standardowych terminach areczku to jeżdzą rodziny z dziećmi

Kolejny dozwolony termin dla przegrywa to dopiero marzec po feriach zimowych

#pracbaza, #korpo, #korposwiat



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
@mirko_anonim #!$%@?ąc od źródła problemu, polecam w tym terminie Cypr albo Wyspy Zielonego Przylądka, ewentualnie Teneryfa trochę wcześniej. Względnie krótki czas lotu (WZP najdłużej), a pogoda pod 30 stopni, morze podobnie
To uczucie gdy jest sierpień, masz 46 dni urlopu, ale stan cywilny kawaler i bez dzieci, więc na urlop możesz liczyć co najwyżej pod koniec października i to krótki, bo wtedy się blackmonth zaczyna. W standardowych terminach areczku to jeżdzą rodziny z dziećmi


@mirko_anonim: frajer jak się na to godzi.
@Mathas: xDDD gościu ja szkole potrafiłem mieć 3 miesiące usprawiedliwionych nieobecności w sumie (sam sobie usprawiedliwiałem) i nie było żadnego problemu. To nie są Stany Zjednoczone że twojego dziecka nie ma w szkole 2 dni i prokurator, w Polsce każdy ma #!$%@? na frekwencję, byle było powyżej 50% a to i tak nie w każdym przypadku
@mirko_anonim w dupie mam innych, jak dajesz sobą pomiatać to tak później jest, ale fakt faktem, wolę gdzieś jechać po sezonie, bo nie dość że taniej, to ludzi mniej, więc zamiast się kisić w piękną szarą wilgotną i #!$%@?ą, polską jesień i zimę, to ja sobie gdzieś na słoneczku wygrzewam dupę
Jeszcze Maderę polecam. Ale sam byłem w sezonie właściwie. Od połowy czerwca. Madera wyspa wiecznej wiosny. Chociaż czytałem o mrozach w zimie. Jest przepiękna. Jak cała Portugalia. I masz super górki właśnie. Pico Ruivo 1862 m, Pico do Arieiro. 2k5 km levadas i innych szlaków do przejścia. Co najmniej na 10 wyjazdów.